Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket nem idegesit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket nem idegesit, hogy a fiuknak nincs annyira a vérében a szociális interakciok kezelése, mint nektek?

Figyelt kérdés
oké, hogy ti zsigerből érzitek a legkisebb hibát is, ha egy fiu udvarol nektek...de kb mi is ugyanennyire érezzük, ha bénák vagytok valamilyen fius dologban (autovezetés, szerszámok, stb)
2012. okt. 8. 22:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést nem értem. Lehet késő van már.


Én sosem állítottam, hogy jó lenne a szemmértékem, tudnék közlekedni a városban, értenék bármilyen férfias dologhoz... Nő vagyok, mások az adottságaim, ahogy a férfiaknak is. Most mi ezzel a gond?

2012. okt. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
mert egy totál tompa fizikai érzékő nő simán be tud pasizni, de egy nehézkes kapcsolatteremtési képességekkel rendelező férfire elég keserü élet vár.
2012. okt. 8. 22:14
 3/14 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok béna a "fiús" dolgokban. És nincs véremben a szociális interakciók kezelése sem - szvsz egyik sem nemfüggő, már bocs. (Különben is, milyen hibák lehetnek egy udvarlásban? Nem tudtam hogy annak vannak szabályai. Ne legyen paraszt az illető, ennyi.)
2012. okt. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak a magad nevében beszélj öcsi.

Első lecke pedig az, h ha csajozni akarsz ne úgy beszélj, mintha felelnél, szal 10 nőből 8 azt se tudja mi az a szociális interakció, hanem úgy ahogy otthon anyáddal szoktál....

2012. okt. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Jah és egy olyan nő azért tud bepasizni, mert a párkapcsolat kialakításához jó kapcsolatteremtési képesség kell, nem pedig fizikai tulajdonságok.
2012. okt. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
most én az igazi, kézzelfogható kapcsoaltokhoz szükséges szociális skillekröl beszélek. Random hülyeségek hadarásával simán el lehet jutni csókig egy lánynál, de a dugáshoz sokkal többet kell nyujtani.
2012. okt. 8. 22:23
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A legszarabb az egészben pedig az, h próbálsz itt intellektuell lenni, főleg ezzel szociális interakció dumával közben meg egy 10 éves gyereknek is lejön, h egyszerűen hülye vagy mint a segg.

Mert h a jó kapcsolatteremtési képességgel rendelkező nő hamarabb bepasizik...

Jó hogy nem azzal vagy, h a jó vezetési képességgel rendelkező jól tudja vezetni a kocsit.

2012. okt. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Jól van öcsi szerintem menjél aludni, mert egyre.nagyobb baromságokat beszélsz.

Épp az h csók után jön a legkönnyebben a szexx mert ha jól csókolsz akkor úgy benedvesedik a csaj mint a dög.

De úgy látom neked ezt se volt alkalmad megtapasztalni...

2012. okt. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
csak akkor mennek el veled dugni csók után, ha jol nézel ki.
2012. okt. 8. 22:30
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

Azért nem mentek el veled mert egy balf.asz semmirekellő vagy.

Én értek a nőkhöz, esélyed nincs náluk.

2012. okt. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!