Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket nem idegesit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket nem idegesit, hogy a fiuknak nincs annyira a vérében a szociális interakciok kezelése, mint nektek?

Figyelt kérdés
oké, hogy ti zsigerből érzitek a legkisebb hibát is, ha egy fiu udvarol nektek...de kb mi is ugyanennyire érezzük, ha bénák vagytok valamilyen fius dologban (autovezetés, szerszámok, stb)
2012. okt. 8. 22:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de ha csak szexelni akarok egy pasival akkor persze hogy azt akarom hogy jól nézzen ki, elvégre ez a lényeg, nem? De a pasik is csak a jól kinéző csajokkal létesítenek egyéjszakás kapcsolatot, nem tudom mit csodálkozol...
2012. okt. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem sincs a véremben, tanulnom kellett, de még most se érzek zsigerből minden hibát. Régen meg még annyira se, mint most. Mit gondolsz, a lányokat nem éri csalódás, nem ismerik ugyanúgy félre az embereket, mint a fiúk?

Nem hiszem, hogy ez nemfüggő lenne, ezzel nem ér takarózni. Az autóvezetéshez nincs sok tehetségem (meg nem is érdekel a téma), de ezt nem arra fogom, hogy lánynak születtem.

A kézügyességem viszont átlagon felüli, bármilyen szerszámmal elboldogulok, ha egyszer ráérzek a használatára.

2012. okt. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

"Random hülyeségek hadarásával simán el lehet jutni csókig egy lánynál"


Rosszul tudod. Ha már valakit megcsókol egy lány, az azért van, mert szimpatikus neki és testileg is vonzódik hozzá. Random hülyeségekkel legfeljebb valami nagyon részeg vagy buta lányt fogsz meg, de ott már csak azon múlik a szex, hogy találsz-e valami vízszintes felületet. (Részeg, kiszolgáltatott embert viszont nem illik kihasználni.)


Ja, és ne tekints úgy a lányokra, mint ha egy másik bolygóról jöttek volna. Sok esetben ami neked jól esik, az nekik is. A legtöbb különbség férfiak és nők között, állítom, hogy a nevelés és a szocializáció miatt van.

Adott helyzetben persze személyiségbeli eltérésekre is lehet számítani, de ez azonos neműek esetében is természetes.

2012. okt. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Na, nekem aztán nő létemre abszolút nincs a véremben semmiféle szociális interakció. Az a gáz, hogy pont emiatt a hülye feltételezés miatt sokan elvárták tőlem eddigi életem folyamán, hogy legyek "barátságos", "anyáskodó" meg "megértő" egy csupa fiúkból álló osztályban (15 fiú, én egyedül lány).

Viszont remekül megszerelem a gépemet / laptopomat, a biciklimet, és ha kell, a villanyt is.

2012. okt. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!