Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz az, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz az, hogyha egy férfi meglát bármilyen nőt, egyből kialakul benne, hogy milyen lehet? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

Vagyis, hogy nagyon jól néz ki stb.

Mindig így van?

És már abban a pillanatban amikor először meglátja egyből eldönti, hogy igenis őt megakarom ismerni v. kösz inkább kihagynám?

És, ha (pasik) megláttok egy csajt, aki mindig vidám, mosolyog arról mit gondoltok?

És, ha nagyon tetszik egy csaj, társaságban minek örültök? Úgy értem, ha mindid rád mosolyog meg hozzátud szólni minden témához? És még? :)

Bocsi a sok kérdésért, remélem azért érthető :)


2012. okt. 9. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Igaz!

Mármint nálam mindig az első benyomás a legfontosabb,akkor már rögtön tudom, h tetszik e vagy sem...hogy akarom e vagy sem...


egyetlen egy kivétel volt eddig,ő az akibe szó szerint beleszerettem,pedig emlékszem az első találkozásra,nem volt szimpatikus...

2012. okt. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 teebo ***** válasza:
teljesen igaz! és egy férfi rögtön arra is gondol!!! ez van ilyenek vagyunk... 35 f
2012. okt. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy pár másodpercen belül kialakul igen.egyébként nem érdekel hogy hozzátud-e szólni minden témához engem inkább az hogy felém érdeklődjön
2012. okt. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
amugy szerintem a nők is ugyanez..
2012. okt. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

inkább azt mondanám, elképzelnek, társítanak a külsőhöz valamilyen jellemet.

de tévedhetnek

én pl. külsőre jól nézel ki meg mosolygok, meg ha jó pillanatomban fogják ki az ismerkedést akkor hajlamosak pár mondatból úgy megítélni hogy " de kedves lány" és nyaggatnak randival meg minden sz@rral.

de ettől én még bunkó, undok, összeférhetetlen vagyok igazából... csak minden ráírva a fejemre.

ahogy nagyon sok lánynál van ez...

és sokszor csodálkoznak hogy hát mennyire "megváltoztam". dehogy változtam. csak ők nem akartak látni a rózsaszín szemcsitől mert aki jól néz ki, az ugye csak kedves, aranyos, szeretnivaló.

nagy hiba első, meg 2. benyomás alapján ítélni.

meg kell ismerni valakit, és az hosszú folyamat.

2012. okt. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!