Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ti mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti mit gondoltok arról, ha egy lány viszonylag erősen van kisminkelve? Visszataszító?

Figyelt kérdés
Ilyesmire gondolok: [link]
2012. okt. 10. 09:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem az ha jol van meg csinálva a smink.
2012. okt. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

imádom amikor írjátok pl., hogy már az alapozótól is hányingere van valakinek... állítom észre se veszitek ha valakin van alapozó :) simán lehet úgy sminkelni 'természetesen', hogy tényleg alig látszódjon. és nincs mindenkinek bababőre, elég sok lány használ alapozót, púdert... még az is aki mást amúgy nem (szemceruza, rúzs stb..)


amúgy szerintem ez a smink nem erős. bár lehet csak azért, mert a sulim tele van r*bancokkal akik minden nap hasonlóan sminkelnek :D

2012. okt. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Elég cigányos
2012. okt. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
12-es.. sajnos észreveszem mikor másmilyen színe van a fejének, vagy olyan a feje mintha leborították volna 5 kiló mésszel :D
2012. okt. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

de pont ez a lényeg... :)

valaki bénán sminkel 1-2 árnyalattal világosabb/sötétebb cuccal, de pl. rajtam se látszik az alapozó+púder, csak annyi, hogy simábbnak tűnik a bőröm. ügyesen kell csinálni :)

2012. okt. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy lányként írok :).

Ez sráctól függ - mondom ezt lányként, tapasztalatból.

Meg különben is, az az igazság, hogy akinek bejössz, és aki tényleg szeret, annak szélsőséges változásokat leszámítva mindenhogy tetszel majd. (én is imádok sminkelni, de van, amikor nem sminkelek, és változó, hogy mikor hogy sminkelek... és a barátomnak mindenhogy tetszem, bár ő legfőképebben a sminkmentes arcomat szereti :D).

Aztán: minden srácnak és férfinek más jön be. Van, aki irtózik a piros rúzstól, mert szerinte közönséges, volt főnököm meg akkor bókolt nekem egyetlenegyszer, amikor egy erős piros rúzs volt rajtam. Az meg más kérdés, hogy csomó srác az enyhe sminkre simán azt hiszi, hogy az a természetes (pedig ha látná előtte az orrvörösséget meg a pattanásokat :D).

Egyébként a személyes véleményem az, hogy ez a smink még korántsem visszataszító (nem is annyira extrém, maximum a hatalmas múszempilla felejtős ebből, mert a szem még okés, a pirosító meg a rúzs teljesen nappali szín). Az nekem már más kategória (rosszul eldolgozott, brutál csillogós, túl élénk vagy még ennél is jóval sötétebb smink, ráadásul szintén hangsúlyos rúzzsal és pirosítóval pl.). Biztos találsz vkit, akinek így tetszel.

2012. okt. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Van amúgy barátom, bár lehet, hogy ez a kérdésből nem jött le:D Neki mindenhogy tetszem, bár inkább smink nélkü, csak kíváncsi voltam más pasik véleményére.
2012. okt. 10. 11:40
 18/20 anonim válasza:
Szerintem teljesen természetes és én pl nem is szeretem ha egy szép lány nincs kisminkelve. HA igényes akkor sminkelje magát.
2012. okt. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én lesz@rom. Legyen rajta nyílás, az fontosabb. :D
2012. okt. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
nem kell smink soha
2012. okt. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!