Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért én vagyok minden barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én vagyok minden barátomnak az "első igazi"?

Figyelt kérdés
Egy kivételével mind belém volt először igazán szerelmes, előtte csak kalandjai voltak, vagy az sem, velem meg fél-egy évig együtt voltak. Aztán mindig az lett, h megromlott a kapcsolat és szakítottunk(ők kezdeményezték) de úgy váltunk el, h azt mondták én voltam az első szerelmük. Ez nekem olyan furcsa és rémisztő is. Mert az tök jó h belém igazán belém tudnak szeretni, de aztán mégis mindegyik tovább lép. Most is járok egy fiúval, akinek szintén nem volt még komoly barátnője, és érzem, h engem kezd nagyon megszeretni, ahogy én is őt. De mi van ha ő is megtapasztalja h milyen ez, és utána már mégsem leszek elég jó neki. Mi lehet velem a baj? Nem vagyok tizenéves, és szerintem meg sem szoktam fojtani senkit, nekem is kell mindig a magánszféra
2012. okt. 10. 16:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%

"Mi lehet velem a baj?"

"Aztán mindig az lett, h megromlott a kapcsolat"


Pontosan mi is romlott el?

2012. okt. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
szerettük egymást, jól megvoltunk. Az elsőnél még fiatal voltam, ott szimplán nem tudtunk összecsiszolódni, a másodiknál nagyon szerelmesek voltunk majd azt mondta h bár én ismertettem meg vele a szerelmet, mégis jobb lenne külön(majd rá egy hétre összejött egy lánnyal akivel azóta meg is házasodott..). A harmadik szintén nagy szerelem volt, de a jövőről való elképzeléseink egyre másabbak lettek és a sok veszekedésből annyi lett h szakított
2012. okt. 10. 17:01
 3/23 anonim ***** válasza:

Szóval csak pont azt kerülted ki...

Voltaképp Te tudod, hogy mi a baj...

Miért ment el mindegyikük?

Beszéltél velük erről, hogy miért hagytak el (ha magad nem tudod az okát)?

2012. okt. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Mennyi idosen vagy ilyen tapasztalt?
2012. okt. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Nem értem mi ezzel a problémád.

"de aztán mégis mindegyik tovább lép." ez hülyeség. nem azért lépnek tovább, mert "Kipróbáltam milyen szerelmes lenni, fúúúh, ez kúúrva jó, akkor most kidobom és keresek mást." ez senki fejébe nem így megy...

Ha szeretsz valakit, azt miért hagynád el???

Hülyeség. Inkább a problémát ott lehet keresni, hogy lehet túl anyáskodó vagy, vagy nem avgy elég pörgős vagy nem akarsz az épp aktuálisnak tetszelegni, avgy önértékelési problémáid vannak.


De egyébként szerintem ne változtass magadon. Az aki "Igazi" az lesz az utolsó, és nem számít hogy te hanyadik vagy neki avgy neked ő hanyadik...

2012. okt. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%
Az nem jutott eszedbe,hogy a férfiak minden új nőjüknek ezt a szöveget nyomatják?:D Bugyinedvesítő szöveg,plusz a nőnek nem jut eszébe az exekre féltékenykedni.Olyan meg nincs, hogy első igazi.Az igaziból alapból csak egy van,ezért hívják IGAZI-nak!
2012. okt. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
szerintem nem vagyok rossz barátnő, elég pörgős vagyok és nagyon tudok szeretni. Lehet h hülyeség amit kitaláltam, h csak első lépésnek voltam elég mindenkinél, aztán már kerestek mást.
2012. okt. 10. 17:07
 8/23 A kérdező kommentje:
nem, nem jutott eszembe, akikkel jártam, azoknak ismertem a múltját, és tudom h nem hazudnak ilyet. Nem adom könnyen magam, nem arról van szó h hülye dumával levettek a lábamról és már ugrottam is majd leléptek. Őszinte kapcsolatok voltak
2012. okt. 10. 17:08
 9/23 anonim ***** válasza:
55%
Ha ennyire őszinték voltak megkérdezhetted volna tőlük hogy miért rakják ki a szűröd.Ők jobban tudják mi veled a baj,mint a gyakorin néhány vadidegen.
2012. okt. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha Valóban Szerelmes lesz beléd valaki, az nem fog elhagyni és elfogad minden változásoddal, problémáddal, különbségeddel együtt, s mellette mindig az lehetsz, aki lenni akarsz...
2012. okt. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!