Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy korábban feltett kérdésemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy korábban feltett kérdésemben érdeklődtem, hogy hogyan mondjam el az osztálytársamnak, hogy szeretem. Na hogy reagált?

Figyelt kérdés

Megírtam a levelet a "titkos imádótól". Informatika óra előtt én maradtam fent utoljára a teremben, aztán egy tábla csoki kíséretében a padjára tettem, ám amikor flértünk a teremben és megpillantotta a levelet, nem fogatdta kitörő örömmel. Alig akart hinni a szemének és az osztályból egyedül őt nem érdekli ez a téma.

szerencse, hogy színészi képességekkel vagyok megáldva ("tanárnő, azért nincs kész a házim, mert az éjjel feltaláltam az időgépet, és egy veloczyraptor megette" :D), úgyhogy senki nem jött rá, hogy én írtam a levelet. De engem zavar, hogy nem érdekli, hogy ki vagyok, zavar, hogy a barátnőivel viháncoltak a levél olvasása közben, de legjobban az zavar, hogy nem sikerült benne kíváncsiságot ébresztenem, nem vágyik megismerni a "titkos imádó" romantikusabb oldalát.

Huh... vélemény?

amúgy 15/F...



2012. okt. 10. 16:57
 1/9 A kérdező kommentje:

el is felejtettem... mint ahogy azt korábbi kérdésemben írtam: barátok vagyunk 7 éve. és a levélben sem zúdítottam rá mindent! csak azt közöltem vele, hogy egy osztályba járunk, és hogy többet szeretnék köztünk, mint egy barátság (persze minezt szépen megfogalmazva)

szóval csak ennyi volt a levélben, kedves gesztussal közöltem vele, hogy van fiú, akinek tetszik...

2012. okt. 10. 16:59
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki ajánlotta ezt, de elég nagy hülyeség volt. Amúgy még én is írtam anno szerelmes levelet alsóban (bár névvel), ki is "nyírt" a csaj. :D Elég rossz érzés volt.


Na de visszatérve rád, szimplán dumálni kéne vele, osztálytársad is, nem értem miért nem teszed. Nem kell elmondani, hogy imádod meg lehoznád neki a csillagokat, nem is ismer még, szóval kell az idő. Beszélgess, ismerkedj vele, aztán majd később alakul a dolog.


Ha jól megy, keresi a társaságod, akkor már jó úton haladsz.

2012. okt. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Oops, csak most olvastam a bővítésed. Akkor így értelmét veszti az előző hozzászólásom. :)
2012. okt. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oksi, de figyu: ha most hirtelen (akár egy kicsivel is ) nagyobb érdeklődést mutatnék iránta, akkor tudná, hogy én írtam a a levelet. Mondtam: megfigyelés alatt vagyok... :D
2012. okt. 10. 17:05
 5/9 anonim ***** válasza:
látszik hogy a kor nem mindig párosul értelemmel, és pozitívan említem itt, jól látod, te kis sunyi :D
2012. okt. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elég nagy hülyeség volt levelet írni. Ha érdekel téged a csaj akkor legyél "férfi", és mondd el neki, főleg ha barátok vagytok... értelmetlen ilyen leveleket írni. Ez valóban csak arra jó hogy jókat nevessenek rajta a barátnők. Mondjuk ha nincs több hozzád hasonló fiú barátja az osztályban, akkor már tudja hogy te írtad. Legfeljebb nem mondja.
2012. okt. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez már tegnap is volt...
2012. okt. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt is én írtam, de további válaszokra voltam kíváncsi... :D
2012. okt. 11. 07:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem levelet írni csak akkor érdemes, ha kiszertnéd deríteni, hogy neki is tetszel-e. Mert ha neki is tetszene az osztályotokból egy fiú, akkor egyedül bontotta volna fel, és nem viháncoltak volna közösen rajta... De ettől függetlenül közeledhetsz felé, bár a levél után nehezebb lesz..
2012. okt. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!