Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha a barátomn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha a barátomnak eddig csak rossz élménye van a szexről és ezért tart tőle?

Figyelt kérdés
Csak pár hete vagyunk együtt és még szeretnénk vele várni, de már beszéltünk róla. Azt mondta fél kicsit, h minden megváltozik, ha lefekszünk egymással, mert eddig két barátnőjével tette meg mindkettővel elég hamar és a kapcsolatuk azután rossz irányba fejlődött eltávolodtak egymástól. Úgy érezte, h megkapta amit akart, mint vmi célt, és mér nem is érdekli a lány. Emiatt nagyon szégyellte magát mert nem szerette volna őket kihasználni. Igaz akkoriban még csak tizenéves volt. Most 23 az utóbbi jópár évben nem is volt barátnője. Engem nagyon szeret és nem akarja ezt az érzést újra ezért is nem akar még lefeküdni velem. Tudom h sokan azt mondjátok, h ez csak duma, de ismerem évek óta és tudom h nem hazudik, mint ahogy azt is, h tényleg szeretné jól csinálni velem. Én is szeretem és szeretnék várni szintúgy, ebben szerencsére egyet értünk. Viszont nem szeretném h féljen a dologtól, hisz ez inkább össze kéne h majd kovácsoljon minket és nem szabadna negatív félelemnek lennie
2012. okt. 10. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:

En a helyedben varnek vele.

Pettingelni szoktatok?

Orulj neki, hogy a pasid tudataban van a ferfi osztoneinek es nem akar elvesziteni. :)

2012. okt. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hagyd el!!!!
2012. okt. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!