Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon rossz ez az egész,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz ez az egész, csináljak?

Figyelt kérdés
nagyon bánt ez a dolog. régóta van párom de amikor rosszban voltunk előfordult hogy megengedtem másnak hogy megcsókoljon. ennél több nem történt. annyira bánt. az biztos hogy nem fogom neki elmondani. de nem tudom mit tegyek:/ talán szakítanom kellene?
2011. máj. 5. 22:48
 1/8 A kérdező kommentje:
akkor fordult elő amikor nagyon csúnyán bánt velem és azt ittem megérdemli:/
2011. máj. 5. 22:54
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem voltatok együtt, ki tudja ő mit csinált. Nem feküdtél le senkivel, ezért szerintem semmi okod a lelkiismeret furdalásra:)Ne emészd magad jó?:)

De ha nagyon csúnyán bánt veled, lehet a jövőben is fog. Érdemes átgondolni, megéri e vele maradni.

2011. máj. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ilyen is van :P
2011. máj. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Megtanultad a leckét a lelkiismeretről és a tetteink következményeiről. Gratulálok!

Ha nem bírod túltenni magad rajta, akkor mondd el neki, hogy inkább neki fájjon, vagy szakíts, és hazudj az indokról. Ugye milyen hülyeség?

2011. máj. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

"nagyon csúnyán bánt velem és azt ittem megérdemli:/"


Ja, és akkor ez a megoldás, ugye? Pfff...vigasztald csak önmagadat, attól még sz*r maradsz.


De olvasva a sok hasonló vagy helyeslő véleményt, a legelső alkalommal hogy összeveszek a nőmmel, én is más lánnyal fogok smárolni. De gondolom abban az esetben viszont minden k*csög lennék....ellentétben veled, aki persze teljesen jogosan tette amit tett. Hányinger -.-

2011. máj. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló kapd be!

első válaszoló! köszönöm. eltelt pár óra és már nem érdekel mit tettem:) nah? ennyit a lelkiismeretről

2011. máj. 6. 16:07
 7/8 anonim ***** válasza:
ennyit, mert neked az nincs, fogj kezet a cigányokkal, velük vagy egy szinten, és nem én kapom be, hanem te nyalhatod ki, mert az ilyen fattyúk*rvák csak azt érdemlik....
2011. máj. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
leszarom. sajna nagyon ritka amikor valaki azt kapja amit érdemel!
2011. jún. 15. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!