Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy baj ez? 21 éves vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj ez? 21 éves vagyok, és szerelmes vagyok olyan férfiba, akit nem ismerek személyesen.

Figyelt kérdés
Tudom, most ki fogtok cikizni. Olivier de Funes-ről van szó.Először fiatalkori filmjeiben láttam,de most is ugyan úgy érzek, hogy már nem fiatal.Nem csak a kinézetről van szó,de nem tudom megmagyarázni, és 8 éve tart ez. Nem is akarom, hogy másképp legyen. Ha titokban tartom, akkor maradhat így?

2012. okt. 10. 22:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem baj. Amíg nem befolyásolja a normális emberi kapcsolataid, ez így rendben van.


Mellesleg én is hasonló cipőben járok, és hidd el, még több százan, ezren... Csak senki nem meri bevallani, mert hülyének néznék érte.

2012. okt. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
41%

Nyers és bunkó, de őszinte leszek.

1. Abban az álomvilágban élsz, amelyet a lányok általában kinőnek középsuliban. Ideje elhagyni neked is ezt a rajongást, semmi, de semmi értelme. 8 évet elfecséreltél máris, az irtózatosan hosszú idő!

2. Nem vagy szerelmes bele, mert nem lehetsz szerelmes valakibe, akit nem ismersz. Vonzódhatsz hozzá, vagy szerelmes lehetsz a benned megfogalmazódó férfiideálba, amit vele azonosítasz (ez nagyon valószínű), de ez mind csak illúzió. Pont azért könnyű őt "szeretni" és túlidealizálni, mert elérhetetlen, és bármit könnyen rá lehet húzni és el lehet hinni, amit csak akarsz.

3. "Nem is akarom, hogy másképp legyen"

A nagy sza­rt nem, csak így nagyon kényelmes. El vagy merülve egy kellemes kis mesevilágban, ahol minden kellemes, nincs felelősség, nem kell megerőltetned magad és nem kell félni a nehézségektől. De ettől még ugyanannyira hamis az egész. Nagyon remélem, hogy hamar kilábalsz ebből és lesz egy valódi kapcsolatod, meglátod, úgy fogsz erre visszagondolni, hogy "Úristen, hogy lehettem ilyen hülye/naiv!"


Összességében azt javaslom, hogy minél gyorsabban felejtsd el ezt az egészet, szállj le a Földre és keress valódi párt. Hajrá :)


Monolit bátyó

2012. okt. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

utolsónak van igaza. volt egy barátnőm, ugyanez a szitu csak más sztárral.

nem ment sehova, az összes szabadidejét azzal álmodozta el hogy majd egy nap bekopogtat hozzá az a díszb.zi, szerelmet vall, gyűrűt is ad rögtön és utána kuffant vele egy nagyot.

hát... 23 éves és a pasi azóta is jön :D

én meg közben jártam 2 sráccal, szerinte én vagyok a k.rva meg a nemnormális, mert nem vártam az "igazira".

miért, mit kéne csinálnom, azt amit ő?

köszi, én inkább keresgélek a hús-vér pasik között valakit akivel kijövök mert így legalább megadom az esélyt egy normális kapcsolatra.

tiszta elmerottyantság ez ha mellette nem élsz és nem pasizol.

mindenképpen tartsd titokban, legalább furán ne nézzenek rád és ne írjanak le egy örök életre ha később mégis úgy döntesz, pasizol mint minden normális lány

2012. okt. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!