Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen volt az első csókod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első csókod?

Figyelt kérdés
A párodnak is az volt az első? Hány évesek voltatok?

2012. okt. 13. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Még nem volt :/. 19/F
2012. okt. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tökéletes. Egy plátói szerelem beteljesülése volt. A lánynak nem az volt az első, így még csak bénázás sem volt.


16 éves voltam.

2012. okt. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nedves.

Nem.

14 évesek voltunk mindketten.

2012. okt. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mentolos! :D

A lány akivel csókolóztam ugyanis rágózott. :)


Még ma is beindulok a Wrigley's Rágó mentolos illatától. Egy életre beleégett az agyamba az élmény, és mindig az elevenedik fel ha megérzem azt az illatot ;)

2012. okt. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Semmilyen, nem is volt igazi csók.


21/N

2012. okt. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
elég béna volt,mindketten 14 évesek voltunk:)
2012. okt. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) jöhetnek még. :)

Én 13 éves koromban csókolóztam először a barátommal, aki szintén 13 volt és szintén az volt neki az első. Nem volt jó, sőt mondhatni pocsék.

De a 2., az mennyei volt. Akkor már tudtuk, hogy hogyan kéne és ráadásul a tengerparton volt a naplementében. :)

2012. okt. 13. 13:10
 8/8 anonim ***** válasza:

Tegnap volt.: D én 15 ő 17.: ))

tökéletes volt..csak hülye hangok voltak..és nem tudtam hova tegyem a nyelvem.: P

2012. okt. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!