Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a legjobb barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a legjobb barátnőm pasijával aki egyben a legjobb fiúbarátom is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 13. 01:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
89%

#10


Mivel a sexelo parosbol egyedul neki volt valakije, igy o volt a f@sz. Nem?

2012. okt. 13. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
87%
Attól függetlenül a lány is lehetett volna tekintettel a "legjobb barátnőjére". A srác is féreg, félre ne érts, nem mentegetem, de semmit nem tudunk a történetből, hogy ki kezdeményezett egyáltalán. És továbbra is tartom magam ahhoz, hogy a lány is ugyanolyan hibás, nem fegyverrel kényszerítették. Nehogy már hőst csináljunk belőle, mert "leleplezte az aljas pasit".
2012. okt. 13. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
64%
Én a helyedben a legjobb barátnő kifejezést nem merném használni.
2012. okt. 13. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
71%

A lány is hibás, de a fiú jobban.

Szegény harmadik! A legjobb barátnője és a pasijai szemét volt vele. Jobban jár, ha mindkettőtöktől megszabadul.

2012. okt. 13. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

A legjobb fiúbarátnál sanszos, hogy idővel a dolog komolyabb lesz.

Viszont legjobb barátnőt így hátba szúrni.... Elég szar szitu, én akkor sem feküdnék le a legjobb barátnőm pasijával, ha már azok szakítottak. Na meg ha őt megcsalta, ki tudja vajon mást is megcsalna-e.


A szex két személyes dolog, te is nagyon sáros vagy, de a srác is. Én barátnőd elé állnék és bevallanék mindent. Gondolhatod, hogy ugrik a barátságotok, a srácot valószínű kiteszi, viszont ha te ezután összejössz vele, az nem vall túl gerincességre.

2012. okt. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Dobjátok be a közösbe! :D
2012. okt. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Lifeishard ***** válasza:

Annyi ilyen kérdés van... A félrelépés undorító dolog, amire nem igazán van mentség, így meg végképp az. A félrelépés az egy dolog, mindenkit érhet kísértés (még egyszer, nem támogatom a félreqrást!), de hogy a legjobb barátomat eláruljam??? Erre biztos, hogy soha nem lennék képes. Megoszlanak a vélemények arról, jobb-e elmondani a másiknak, vagy inkább magadban tartani. Én ez utóbbira szavazok - hiszen ha elmondja valaki, az olyan, mintha nem egyedül akarná hordozni a terhet. A Te eseted azonban más. Itt két ember is hátba szúrta. Ha nem tudja meg, az szvsz nagyon sokat árthat neki. Ha nem is akarjátok elmondani, legalább szabadítsátok meg magatokat tőle.

26/F

2012. okt. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Legjobb barátnő mellett megcsinálni ezt a dolgot ez azért necces .... pffhh gratula 60/L
2012. okt. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Synesztro ***** válasza:
A Pasi egy senkiházi, te meg méltán nyerted el itt a gyakori kérdések.hu eheti legjobb barátnőből legnagyobb K.va díját. Ha nő lennék, úgy elhajtanálak a halál f.szára ahogy illik, és leshetnéd, hogy mikor szólnék hozzád, már ha megállnék ennyinél, vagy esetleg legközelebb, én fektetném meg a tiédet, már csak azért is hogy kvittek legyünk. És ezt most pasiként mondom. 25/F vagyok, de még soha egy barátnőmet nem csaltam meg, főleg nem a barátnőjével. Ha lenne benned gerinc, legalább elmondanád a "barátnődnek", hogy ne édesgessen tovább egy ilyen fe'rget. De persze ha ennyire gerinctelen voltál, hogy megtetted, ehhez sem lesz merszed hogy oda állj elé. Remélem az életben nem fogsz tudni tükörbe bámulni.
2012. okt. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Lifeishard ***** válasza:
Azért még egy szó erejéig... Nem vagyok nőgyűlölő, sem soviniszta, nagyon szeretem a nőket, szeretem, ha csajok vesznek körül, és pont ezért érdekelne egy dolog. Nagyon sok nő itt a gyiken meg a való életben is azt mondja a pasikról, hogy ösztönlények (amiben azért sokszor van valami...). Mégis, miért van az, hogy annyira gyakori itt az olyan kérdés, hogy "Lefeküdtem a legjobb barátnőm pasijával...", még olyan, hogy "Megdugtam a legjobb barátom csaját...", jóformán nincs (a "haver" csajával előfordul, de a haver nem barát, és még a haver elárulásának "mennyisége" is töredéke a legjobb (?) barátnő elárulásának). Mi ennek az oka? A pasik nem mondják el? Vagy ebben is ösztönlények, és ösztönösen nem ártanak a legjobb barátnak? Komolyan érdekel, mi ennek az oka! Főleg annak a véleménye, aki már megtette, és később esetleg "rájött", hogy miért. Nem pszichoanalizálni meg oltogatni akarom, pusztán kíváncsi vagyok.
2012. okt. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!