Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akit nem tok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit nem tok megszólítani se. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elég visszahúzódó, testes srácc vagyok(azér van ott izom is bőven). Nemrégiben sulit váltottam és elég felületesen megismertem egy lányt. Nagyon megtetszett hogy ebben a libákkal teli világban van egy lány aki egyéniség. Okos, kedves és nem ribancos. Nem túl keresett a fiúk körében. Sajna nagy tragédiám hogy nem vagyok egy bátor csajozós típus. Az új suliba alig ismernek és csak azt látják hogy ott a nagy dagadt srácc aki ha valami van leoszt pár pofont (nem tudják hogy zűrös kiskorom volt és nehéz beilleszkednem), csakhogy én szelíd természetű, érzelmes ember vagyok. Nekem minden vágyam az a lány akibe teljesen beleszerettem, csak nem tudom mit mondjak neki. Mi van ha egyenesen kinevet vagy ezzel fognak cikizni? Szerintetek mit tegyek?

2012. okt. 13. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én is körübelül ilyen cipőben járok csak én azért nem vagyok annyira testes se magas de elhatároztam hogy hétfőn elkezdek vele szemezni az majd elárulja hogy tetszem e neki amúgy szerintem az én helyzetem kicsit nehezebb mert én totál nem ismerem a lányt szóval nem is iskola társam . Ajánlom figyelmedbe ezt a módszert
2012. okt. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondd el a lánynak egy olyan helyen,ahol kevés ember van.(ja és nem fog kinevetni.Mi lányok örülünk,ha szerelmet vallanak nekünk)Ha nemet mond,akkor kérd meg,hogy ne mondja el,mert ez rátok tartozik. A DUCI FIÚK IS HELYESEK!
2012. okt. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!