Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom szex után egyből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szex után egyből alszik! Minden férfi ilyen?

Figyelt kérdés

Együtt élünk, és amikor végzünk akkor ő már egyből alszik.Ez mindegy,hogy milyen időpontban van, lehet délben is akkor is alszik utána!

Én még utána szívesen tévéznék vagy beszélgetnék vele!

22 éves szóval fiatal még.

Ha véletlen tévézünk akkor is a Fischingen Huntigot kell nézni..

Ami engem nem zavar,mert örülök neki,hogy van ami érdekli...ez csak mellékadalék


22N


2012. okt. 14. 09:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lefárad nagyon meglehet. Nincs jó kondiban talán... Esetleg lehet egy nyomósabb pszichés oka is...
2012. okt. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyszer volt olyan,hogy nagyon fáradt voltam és utána rögtön elaludtam.De ez csak egyszer volt.Nem minden férfi ilyen.Sőt volt olyan is,hogy kétszer csináltuk egymás után.
2012. okt. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Shai-Hulud ***** válasza:
75%

Hát ha most ilyen, mi lesz később??? :-(

Szerintem egy férfitól is elvárható, hogy utána is foglalkozzon a párjával.

Nem önző egy kicsit (nagyon) a párod?

2012. okt. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hiába jttök ezzel ennek hormonális oka van, egy hormon miatt van ez sz emiatt a legtöbb férfi elalszok szex után(főként est)
2012. okt. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. okt. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Ez normális, ösztönösen jön. Gondolj bele, egy nőnek mi a legfontosabb az együttlét után? Hogy a férfi vele maradjon.
2012. okt. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Átlagos kondija van.

Az igaz,hogy rengeteget dolgozik!

Nem önző,sok mindenben az én érdekemet nézi,hogy nekem jó legyen!

Én így is szeretem!

2012. okt. 14. 10:06
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem szexeltem még tehát nem tudom hogy elaludnék e rögtön aludni utána. Akkor szoktam hamar elaludni ha előtte berúgok :D
2012. okt. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Örülj neki,hogy nem előtte,vagy közben alszik el!!!
2012. okt. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igazából szex után nekem is jól esik a szunyókálás, pedig lány vagyok, és a párom fiú.

Sőt, az a legjobb, mikor utána együtt alszunk el, összebújva. Az a kis alvás lehet fél óra, 1 óra, ahogy kijön, de mindenképp jól esik.

Nem hiszem, hogy veled lenne a baj. Neki ilyen a habitusa.

De próbáltad már vele is megbeszélni ezt?

2012. okt. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!