Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már azt sem tudom, jó-e ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már azt sem tudom, jó-e ez nekem vagy rossz, mit kéne egyáltalán tenni? Hülye vagyok ha folytatom?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és a mostani helyzetben már azzal sem vagyok tisztában, hogy mit érzek..vagy, hogy most mit kéne gondolnom.

Nem volt még komoly kapcsolatom..csak kisebb kalandjaim. De még nem feküdtem le senkivel.

Pár hónapja megismertem egy srácot...találkozgattunk párszor, de csak esténként őnála, és mindannyiszor csak leakart fektetni. De én ezt nem hagytam neki...ennek ellenére mindig hívott.

A haverjai szerint még nem volt rendes kapcsolata ezért talán azt sem tudja mit is kéne pontosan csinálni... (szexpartnere bőven akadt, szóval ezen a téren nagyon is profi..-.-)

Volt köztünk egy nagy veszekedés, és én úgy gondoltam ez ennyi volt, többet nem találkozunk.

De mégis megkeresett újra. Elmentem hozzá, ugyanaz lejátszódott köztünk mint ami szokott.. csókolózás, petting..de semmi szex. Bár most már jobban erőltette.

Aztán történt egy kis baleset (amit itt nem írnék le, mer nem ismerlek titeket...és kitudja:) végül én hazakerültem, ő meg elment iszogatni a haverjaival. (ezzel eléggé meg is sértett)


A kérdésem az, hogy ha még keresni fog (amiben nem vagyok biztos a történtek után) akkor mit csináljak??

Én nagyon kívánom őt, de félek, hogy csak kihasználna és én nem akarok a k*rvája lenni neki, ezt a eszemmel tudom..de szívem szerint teljesen mást csinálnék, és ezzel a tudattal, hogy kihasznál mennék hozzá...tudom..hülyeség...ráadásul ez amit most csinált, annyira durva, hogy lehet ezt meg már kib*szásból tette (ha érdekel valakit leírom privátba) ...

Teljesen tanácstalan vagyok...érzem, hogy szükségem van a törődésére (ami úgy tűnik sajnos csak testi, bár teljesen érthetetlen számomra a viselkedése, mert olykor meg úgy "kapaszkodik" belém mint egy kisgyerek) de nem akarok szenvedni..de ha választanom kéne eközött és a semmi között, akkor százszor inkább ez.. (vannak mé udvarlóim, de egyik sem tetszik sajnos..)

Vélemény minderről?


2012. okt. 14. 16:07
 1/1 anonim válasza:

mi volt az a baleset..azért ez lényeges lenne...

úgyse tudja itt senki hogy ki vagy...;)

2012. okt. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!