Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha nem tetszenek a korombe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nem tetszenek a korombeli lányok hanem az 5-6 évvel idősebbek? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

12/F vagyok, és félek hogy mire abba a korba kerülök ahol már barátnőm kellesz hogy legyen megint az 5-6 évvel idősebbek fognak tetszeni és félek hogy majd odáig fog fajulni a dolog, hogy öregasszonyok fognak tetszeni.

Tudom, hogy a lányokkal úgy van, hogy nekik az idősebb fiúk tetszenek. Olyan mintha a korombeli lányok túl "gyerekek" lennének és a "kifejlett" lányok tetszenek. Ez normális, változhat?


2009. aug. 6. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
igen normalis es ne felj mert akkor is ajd azok fognak tetszeni es miert enne baj ha 18 evesen lenne egy 23 eves csajod semmi legalabb tanulnal :P
2009. aug. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem baj, ez abszolút normális mivel egy 12 éves lány még kislány, gyerek. mellesleg te is, de ettől függetlenül sztem mást sem izgatnak a 12 évesek, csak a pedokat.
2009. aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
úgy gondolom hogy attól hogy most az idősebb lányok tetszenek, nem azt jelenti hogy később az öregasszonyok fognak, ne aggódj :)
2009. aug. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!