Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tanácsoljak neki? Mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoljak neki? Mivel teszek jobbat?

Figyelt kérdés

A barátnőm beleesett egy srácba, aki miután felvette vele a kapcsolatot elkezdte csapni neki a szelet. Hogy milyen szép, szeretne vele találkozni, stb. Közben kiderült, hogy a fiú foglalt, a barátnőm pedig berezelt, mert nem akar tönkretenni egy kapcsolatot.Viszont mindig tőlem vár tanácsot, én pedig nem tudom mivel teszek jobbat. Mert ha azt mondom neki, hogy ne foglalkozzon a srác barátnőjével, randizzon vele, akkor ő lesz a k*rva, én pedig a szemét, aki bíztatta. Ha pedig hagyja a srácot, akkor ő lesz depis miatta, ezt sem akarom. Ilyen helyzetben mi a jobb döntés?

A párom szerint ha a srác szeretné a barátnőjét, akkor nem írna ilyeneket más lánynak. Most akkor mit tanácsoljak neki? :/


2012. okt. 14. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ne tegye tönkre más kapcsolatát. ha a gyerek annyira akarja a barátnődet, akkor otthagyja a mostanit
2012. okt. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A barátnőd jobb,ha nem rondít bele más kapcsolatába,az a legokosabb.Maradjon ki belőle,a srác meg,ha komolyak a szándékai,válasszon.Addig semmiképpen sem dőljön be neki a a barátnőd!Vagy ha netán a srác ezt mégis meglépné érte,nagyon gondolkodjon el,vajon őt nem fogja-e elhagyni egy szebb/jobb másikért,akinek szintén udvarolhat?Vigyázni kell az ilyen pasikkal.Nem a legmegbízhatóbbak.
2012. okt. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!