Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kell hogy legyen ezért lelkiis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell hogy legyen ezért lelkiismeretfurdalásom?

Figyelt kérdés
Tegnap este történt ahogy kint voltam a ház elött jött egy autó abban az első nagy szerelmem.Nekem azóta férjem van és gyerekem.De mikor megláttuk egymást úgy rámnézett hogy még a hideg is kirázott.Utána éjjel azt álmodtam hogy egy oltárit szeretkeztem vele.Most pedig lelkiismeretfurdalásom van.Viszont egy dologra ráébresztett,hogy a férjem réséről nincsen valami nagy szenvedély,ezt ma reggel mondtam is neki és nem tagadta.Álmodta közületek valaki hogy nem a párjával van együtt?
2009. aug. 7. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:

hogyne...pedig nálunk minden klappol! ezért ne legyen lelkiismeret furdalásod! ha álmodsz, az még nem bűn!

viszont valahogy próbáljátok meg helyrehozni a dolgot, fel lehet ébreszteni a szenvedélyt, persze ehhez 2 embere kell!

sok sikert hozzá!

2009. aug. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vigyázol, mész a levesbe. Lendítsd fel a pároddal a kapcsolatodat és próbáld elfelejteni azt, akivel álmodtál, mert csak gond lesz belőle.
2009. aug. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm tudom hogy ellaposodott mert nem régen szültem és tudom hogy nem vagyok olyan mint amilyen voltam az biztos hogy valamit megpróbálunk mert ez így egyáltalán nem jó.sőt...
2009. aug. 7. 09:17
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért érdekelne hogy a válaszadók közül ki férfi és ki nő mert két különböző hozzá állás két különböző nem.
2009. aug. 7. 09:19
 5/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok: 26/L
2009. aug. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az nem baj, hogy álmodozol vagy álmodsz másról, én is szoktam, lelkiismeret furdalásom is van miatta, és pont ekkor érzem azt, hogy mennyire szeretem a páromat és mennyire nem lennék képes megcsalni vagy elhagyni őt. Tudom, hogy az álmodozásom csak azt jelenti, hogy tudatosodik bennem, hogy ő az én végzetem, a nagy ő és többé nem lesz részem első csókban, első pillantásban egy másik férfival. Néha picit bánt, mert ezek az első dolgok olyan izgalmasak, de utána arra gondolok, hogy az izgalomnál sokkal boldogabbá tesz a szerelem. Annak érdekében pedig, hogy ne laposodjon el a kapcsolatunk, teszünk. A szerelem és a szex világa egy kimeríthetetlen tárház, ha a szándék megvan, akkor egy kapcsolatot csodálatossá lehet tenni.
2009. aug. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!