Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért támadják sokan ezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért támadják sokan ezen az oldalon a vékony/ alacsony/ronda fiúkat, akiknek nem jönnek be a kövér lányok?

Figyelt kérdés
Én is világéletemben vékony vagy normál alkatú lányokba voltam szerelmes, hozzájuk tudtam vonzódni is és hiába is erőködtem próbáltam magamat rákényszeríteni egy kedves, kövér lányra, nem ment, tiszta kényszer és hazugsgá egy olyan kapcsolat, ahol nem tudod kívánni testileg sem a másikat. Rájöttem enélkül nem ér semmitt az egész és inkább maradjon az ember egyedül, mint egy olyan kapcsolatban, ahol sosem lehet igazán bodlog és folyton más vonzó lányokat fog megnézni.
2012. okt. 16. 13:07
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
77%
Azért támadják őket mert a legtöbb alacsony/vékony/ronda fiú itt sír éjjel-nappal, hogy milyen serencsétlenek és sose lesz normális barátnőjük...
2012. okt. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
39%
elsőnél a pont. mert idegesítő a folytonos önsajnálatotok.
2012. okt. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
29%
Egy hájas test senki számára nem vonzó, akit pedig dagadt csajjal látsz, "az ha nincs ló jó a szamár is" alapon ráfanyalodott, vagy valamilyen szexuális aberrációban szenved.
2012. okt. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
82%

Azért, mert az a kategória mostanában tele van olyan vékony/alacsony/ronda fiúkkal, akik egész nap panaszkodnak, hogy a nőknek csak a külső a fontos, és ezért ők soha senkinek nem fognak kelleni. És kicsit idegesítő a nők számára folyton azt olvasni, hogy ők milyen mocskos r*bancok, mert elvárásaik vannak a külsővel kapcsolatban, holott te vagy ékes bizonyítéka annak, hogy a férfiaknak ugyanígy van elvárásuk a nők felé.


Amúgy azzal, amit te leírsz, alapjáraton nincs gond. Csak ha mi azt mondjuk erre, hogy mi mégis olyan pasiba szerettünk bele, aki nem volt az esetünk testileg, akkor mer ránk osztják, hogy csak szánalomból vagyunk velük. Magyarul, itt tök mindegy mit mondunk, mindig mi leszünk a felszínes p*csák. És tudod, te most ezzel a kérdéseddel épp azt mondod el, amit ránk szokta fogni ... ;)

2012. okt. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Mt dühösek
2012. okt. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
59%
egyébként meg ha nem tudsz kívánni egy kedves de duci lányt, hogy várod el, hogy téged, mint ronda pasi kívánjon bárki? a KÜLSŐ miatt te sem tudsz vonzódni bárkihez, végre valaki bevallotta, és bebizonyosodott, hogy IGENIS SZÁMÍT A KÜLSŐ. én ezt sosem tagadtam, csak a pasik hangsúlyozták folyton, hogy jaj, a pasik csúnya lányoknál is próbálkoznak, de azok is köcsögök és elutasítják őket, meg a pasiknak nem számít a külső. DEHOGYNEM. de ez nem baj, csak nem kell itt verni a nyálatokat az ellenkezőjére.
2012. okt. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

Mert már rohadt unalmasak az értelmetlen kérdéseikkel!


Mint pl EZ.

2012. okt. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

Nem azért támadják, mert nem jönnek be nekik, hanem ahogy hozzá áll a többség. Hogy aki nem sovány, már undorító, meg biztos senkinek nincs gusztusa hozzá. Legjobb amikor sírnak, hogy már kövér lányokkal is próbáltak ismerkedni, és visszautasították őket, mintha aki nem vékony, annak minden jöttmentnek igent kéne mondania.

Mindenkinek más az ideálja, valaki szerint én szép vagyok, valaki szerint ronda, és ennyi...sose értettem mit kell legusztustalozni a másikat, csak azért mert nem tetszik

2012. okt. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
98%
Attól függ, mit nevezünk kövérnek, manapság az a divat, hogy ha valaki 50 helyett 51 kiló, akkor már dagadtozzák vagy ha van rajta egy kis felesleg, az a "van rajt mit fogni típus". Szerintem ezzel semmi baj nincs, kövezzetek meg, nekem jobban bejönnek az ilyen lányok, mint a nagyon vékonyak. A 3. válasz jól mutatja a mostani felfogást, hogy aki nem a média által sulykolt ideált tartja vonzónak, annak már rögtön valami defektje van. Még egyszer mondom, nem a kövér lányokat védem (de elhiszem, hogy vannak, akik őket szeretik, anélkül, hogy akármilyen "aberrációjuk" lenne), de azokkal semmi gond, akiken van egy kis felesleg és nem áll ki minden csontjuk. A vékony, alacsony fiúkat meg azért nézik le ezen az oldalon, mert állandóan rinyáltok, b***meg.
2012. okt. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Nah meg sokan nem látnak túl a számokon. Engem itt mindenki ledagadozik, mert 80 kiló vagyok, pedig teljesen normál testalkatom van, csak 180 centi vagyok, és világéletemben sportoltam valamit. De mivel nem vagyok max 60 kiló, így dagadt vagyok az itteniek szerint :D:D
2012. okt. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!