Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért támadják sokan ezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért támadják sokan ezen az oldalon a vékony/ alacsony/ronda fiúkat, akiknek nem jönnek be a kövér lányok?

Figyelt kérdés
Én is világéletemben vékony vagy normál alkatú lányokba voltam szerelmes, hozzájuk tudtam vonzódni is és hiába is erőködtem próbáltam magamat rákényszeríteni egy kedves, kövér lányra, nem ment, tiszta kényszer és hazugsgá egy olyan kapcsolat, ahol nem tudod kívánni testileg sem a másikat. Rájöttem enélkül nem ér semmitt az egész és inkább maradjon az ember egyedül, mint egy olyan kapcsolatban, ahol sosem lehet igazán bodlog és folyton más vonzó lányokat fog megnézni.
2012. okt. 16. 13:07
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
12%

23-as :)

Ide figyelj te nagypofájú...

Van annyi eszem mint neked, sőt még több is, 57 %-om meg azért van mert a buta embereknek nem etszik az igazság és lepontozzák... (csakhogy ettől még dagadtak/rondák/lúzerek maradnak)

Én is 180 cm vagyok és 80 kg, testzsírszázalékom 12 volt legutóbb szal közelt sem vagyok hájas, és én nem vagyok vékony.

Ha pedig egy csak 180 cm 80 kg-al vékonynak képzeli magát, mint akihez az előbbi hozzászólásom intéztem, az igenis önértékelési zavarban szenved.

Ne mesélje már be nekem, hogy egy nőn annyi izom lehet, hogy még ilyen paraméterekkel is vékonynak néz ki... :)

A jó nők BMI-je pedig 20-körül van, akkor is ha a fejed tetejére állsz :)

2012. okt. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Mindenkinek joga van külső alapján válogatni...csak tudni kell a lehetőségeket és az esélyeket ennyi az egész!
2012. okt. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Igen biztosan nagyon okos vagy és a sok buta ember miatt vagy lepontozva állandóan :D

Egyébként ki a fene mondta, hogy te dagadt vagy vékony vagy? Senkit nem érdekel, nem is erről van szó.

Ja és abból is látszik milyen kis okos vagy, hogy BMI alapján kategorizálod a nőket :DD

Az én kívánatos BMI értékemmel úgy néztem ki 5 éve mint aki félig hallott...szóval erről ennyit :)

2012. okt. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Gondolom a fentit combóban értetted?!, vagy külön külön?, Na mindegy. A véleményem. Az alacsony férfiak tényleg nem a legkelendőbb kategóriába esnek. Magam is alacsony vagyok (171cm), és volt/van sok gondom ezzel a "magassággal", testsúlyom ok. Az egyetemen próbáltam elsősorban csajozni, de jöttek a gúnyos vigyorokkal az elutasítások, hogy nem. Hát jó én elkönyveltem a dolgot, hogy a magassarkú és a barinők véleménye fontosabb. Gondolom te vagy az debreceni, aki kiírja ezeket a kérdéseket.. Ha nem akkor bocs. Próbáld magad lefoglalni, pl.: próbálj melót keresni, azzal kikapcsol majd az agyad, és nem fogsz fölöslegesen ezen rágódni..

A kövérség meg relatív, kinek mi számít "kövérnek".. De sokszor láttam a suliba menet "kövérebb" lányokat magas vékony pasikkal.

2012. okt. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

A párom 170 cm, és semmi gondom ezzel. Sőt, nem bánom, hogy nem kell feltétlenül magassarkút vennem, és neki sem kell lehajolnia, hogy megcsókoljon.


24/N (165 cm)

2012. okt. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Nem minden Nő ilyen, de sajnos nagyon soknak sajnos ez az első számú szempontja, azért jó, hogy még van néhány kivétel:)
2012. okt. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
180 centihez soknak tartod a 80 kg-ot? Gondolom nincs barátnőd! Vajon miért? :)
2012. okt. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!