Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért támadják sokan ezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért támadják sokan ezen az oldalon a vékony/ alacsony/ronda fiúkat, akiknek nem jönnek be a kövér lányok?

Figyelt kérdés
Én is világéletemben vékony vagy normál alkatú lányokba voltam szerelmes, hozzájuk tudtam vonzódni is és hiába is erőködtem próbáltam magamat rákényszeríteni egy kedves, kövér lányra, nem ment, tiszta kényszer és hazugsgá egy olyan kapcsolat, ahol nem tudod kívánni testileg sem a másikat. Rájöttem enélkül nem ér semmitt az egész és inkább maradjon az ember egyedül, mint egy olyan kapcsolatban, ahol sosem lehet igazán bodlog és folyton más vonzó lányokat fog megnézni.
2012. okt. 16. 13:07
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Akkor menj es szerezz vekony lanyt es ne rinyalj itt, hogy neked miert nem jutott. Hiaba teszed itt a nagy aldozatot, hogy ronda vagy meg minden. Egy kover lanynak se fenekig tejfol az elet. Ha te nem tudsz mast megerteni teged miert kellene?
2012. okt. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
4%

180 cm-hez 80 kg az csak férfiak esetében normális!

Egy nő annyival már dagadt.

60-70 kg közt kellene lenned.

2012. okt. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

vékony, alacsony, ronda fiú=kövér lány

Azért támadják őket, mert egyenlőségjel van a kettő között, nem pedig ilyen <, > jel.

2012. okt. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Hát akkor biztos testképzavarom van, meg az egész világnak is, mert mindenki vékonynak lát, én is magamat, meg az orvosom is. De biztos te vagy az okos :D:D:D
2012. okt. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
elsőnél a pont...
2012. okt. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Mert külső alapján válogatni csak a lányoknak van joguk. (irónia)
2012. okt. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Elárulom, hogy egyszer betegség miatt voltam 70 kiló, és csontsovány voltam...
2012. okt. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

14-es neked súlyos önértékelési zavarod van.

Nézz már tükörbe.

Én is 180 cm 80 kg vagyok, (gyúrok is szal izom nem háj), és rám még sem csajok sem más pasik nem mondták hogy vékony vagyok, hanem inkább az ellenkezőjét.

2012. okt. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Nincs súlyos önértékelési zavarom, elhiheted. Én meg inkább hiszek egy egyetemi főorvosnak, mint az itteni ismeretlen embereknek. Tudod mindenki más, mindenkinek más a megfelelő testsúly ;)
2012. okt. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

Meg inkább hiszek annak, amikor 70 kilót mutatott a mérleg, és csontsovány voltam... és nem...nem rossz a mérleg

A kórházban anno a mérleget állították be 50 kilóra, hogy szerintük annyi vagyok. Pedig 70 voltam. Szóval képzelheted. Neked van zavarod, mert azt hiszed, hogy ha te 80 kilósan dagadt vagy, akkor mindenki más az.

2012. okt. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!