Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért támadják sokan ezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért támadják sokan ezen az oldalon a vékony/ alacsony/ronda fiúkat, akiknek nem jönnek be a kövér lányok?

Figyelt kérdés
Én is világéletemben vékony vagy normál alkatú lányokba voltam szerelmes, hozzájuk tudtam vonzódni is és hiába is erőködtem próbáltam magamat rákényszeríteni egy kedves, kövér lányra, nem ment, tiszta kényszer és hazugsgá egy olyan kapcsolat, ahol nem tudod kívánni testileg sem a másikat. Rájöttem enélkül nem ér semmitt az egész és inkább maradjon az ember egyedül, mint egy olyan kapcsolatban, ahol sosem lehet igazán bodlog és folyton más vonzó lányokat fog megnézni.
2012. okt. 16. 13:07
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
63%

ez az 59%os nagyon beteg.:D

Állandóan látom itt sírni :D

2012. okt. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Az hogy biológiailag mi számít normálisnak és hogy mi esztétikailag, az nem ugyanaz.
2012. okt. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
48%

Az nem ugyanaz?? Hát mégis mi?? Nem a kilók számától lesz valaki dagadt vagy vékony te ostoba hanem attól, mennyi a testzsír százaléka és az hogyan oszlik el a testén!

Én gyerekkorom óta sportolok, plusz a csontjaim sincsenek papírból és 165 cm 66 kiló vagyok teljesen átlagis testalkattal, nem vagyok vékony és nem vagyok suci sem !

Gondolom ez is hihetetlen a számodta te 57%-os zseni....

22/L

2012. okt. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
48%

72 százalékosnak igaza van. Ha valaki meghallja itt, hogy egy lány több, mint 50 kg, akkor azt rögtön ledagadtozzák. Én is 75 kg vagyok, nem vagyok magas sem, 165 cm, viszont 10 éve versenyszerűen sportolok, úgyhogy csak izom van rajtam, zsír csak annyi, ami a mellem, az sem kicsi (85F-es melltartót hordok). Így jön össze a 75 kiló, és nem vagyok dagadt. Úgyhogy a számok tényleg nem jelentenek semmit.


Ami a kérdezőt illeti, az elsőnek van igaza. Marhára elegem van nekem is, hogy itt sajnáltatja magát miden alacsony/ronda/szegény srác. Mindegyik azt hajtogatja, hogy a gazdag/jóképű pasik kellenek. Azért az erre a kínlódásra a válasz, hogy ti sem kezdenétek kövér/csúnya lánnyal, hogy hátha ráébredtek, hogy nektek is számít a külső. Sőt, szerintem a férfiaknak még jobban számít, de ez már magánvélemény.


Ha rendben lenne az önbizalmad, nem itt nyafognál.


24/N

2012. okt. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
29%

Azért támadják, mert a nők felszínesek, és beképzeltek, és ha valaki nem Justin Bieber, az már egyértelműen a pasi hibája! Vagy mondjuk az, hogy nincs tömve lóvéval, arról is a pasi tehet.

Ha úgyis mindig a nő választ akkor ki más lehetne a hibás? Naná hogy ők. 13:17-nek ment a mínusz.

2012. okt. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Justin Bieber??? Te hány éves vagy neharagudj??
2012. okt. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Mert aki sovány, alacsony és "ronda", az sokak számára külsőleg taszító ugyanúgy, mint aki kövér. Valószínűleg ezért a sok beszólás. Nagyon nem szép dolog egyik sem, nem kéne senkit megbántani a kinézete miatt. Az is igaz, hogy rákényszeríteni magunkat olyanra, akit taszítónak érzünk, hülyeség. Ha valakinek nem tetszenek a duci lányok, vagy a vékony srácok, akkor nem tetszenek. Ez van. A lányok is, legyenek kövérek, vagy soványak, ugyanúgy vannak vele, mint te: a vonzó férfiakat nézik meg inkább és nem az alacsony, vékony csúnyácskákat.
2012. okt. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Mire játssza az agyát a vékony, alacsony, ronda fiú, hogy neki nem jó a kövér csaj, ha ő is problémás eset csak más vonatkozásban?! Na ezért támadják sokan őket.
2012. okt. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
65%
15:46 Ezt nem mi szoktuk mondani, hanem a kedves lányok gondolják rólunk. Magukból kiindulva, mert nekik persze nem kell csúnya pasi, nekik joguk van külső alapján válogatni, csak nekünk nincs.
2012. okt. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
14:09, 27 vagyok. Na és? Ettől még az ilyen Justin Bieber-féle illetőkre van nagyobb kereslet, meg persze a pénzes pasikra.
2012. okt. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!