Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség. Terhes vagyok 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség. Terhes vagyok 15 évesem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Üdv emberek. Mindenféle negatív megjegyzés hidegen hagy, ha kritizálni akarsz valakit ne engem!... A helyzet hogy 15 éves vagyok. Teherbe estem ami magában még nem is akkora baj, mert barátom is támogat anyum is tud a dologról de szerinte szerint el kéne vetetnem. Igen, valóban okosabb döntés lenne de nem szeretném mert rengeteget olvastam a dologról és ha elrontják vagy a legkisebb probléma van nem lehet többé babám... A barátom mellettem áll 2 éve együtt vagyunk tudom, hogy furcsa de így van. Szóval meg tartanám de akkor hogyan szerzek érettségit? Lehetnék magántanuló? Azért fizetni kell vagy ingyen van és félévente bemegyek vizsgázni? Szeretném a babát NAGYON és tényleg undorító, hogy mivel nem vagyunk kereső képesek a szüleim tartanának el de nem tudok jobbat... Igazából ez a magántanulósdi érdekelne és ha tudtok helyeket és írnátok ahol ilyesmit lehet azt nagyon megköszönném... KÉRLEK SEGÍTSETEK. Mit tegyek? Hová menjek ha a baba mellett még érettségit is szeretnék?

2012. okt. 16. 13:58
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
96%

" ha elrontják vagy a legkisebb probléma van nem lehet többé babám... "


Viszont ha 15 évesen megtartod, sokkal nagyobb az esélye annak, hogy utána nem is akarsz másikat, és még ezt az egyet sem fogod tudni tisztességesen felnevelni.

2012. okt. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat!!! Nyilván nem úgy gondoltam, hogy anyuci apuci vigyáz rá míg én jól elvagyok. Én nevelném természetesen. Amúgy sem vagyok az az "elmegyek egy buliba a sárga földig leiszom magam aztán valahogy hazajutok miután lefeküdtem 41325 emberrel" típusú lány. Tudom, hogy ez nehéz hiába vagyok fiatal. Illetve nem tudom csak rengeteget olvastam terhességről a gyereknevelésről videókat néztem baba gondozásáról terhes nők videóbeszámolóját végignéztem valóban nagyon húzós. De épp ez a baj, hogy egy érettségi kellene mert nem igazán szeretnék tescoban dolgozni..... :/ ezért tetszene ez a magántanuló dolog. Hogy amennyi időm van annyit tanulok és elvileg valami fél évente van vizsga (Erről is csak hallottam mert érdeklődtem de sajnos az a gimi túl messze van.)
2012. okt. 16. 14:16
 13/44 A kérdező kommentje:
Ja bocsánat ha csúnyán fejeztem ki magam de azok után, hogy egyik este előkészítőről jöttem haza és 3an elém álltak és elvették a telefonomat meg mindenemet ami éppen nálam volt (még a kabátomat is) azok után elnézést hogy nem állok hozzájuk szépen és aranyosan.
2012. okt. 16. 14:18
 14/44 anonim ***** válasza:
95%
Az érettségivel fogsz a Tescoban dolgozni. Anélkül még ott se. Ahhoz, hogy izgalmasabb munkát végezz, ahhoz bizony szakképesítést kell szerezni, vagy pedig diplomát.
2012. okt. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
82%

Egy újabb példa arra, hogy bármennyire is sminkeli magát egy 15 éves, akkor sem lesz érett a szexhez, ha 2 éve pasija van, akkor se!!!

Remélem, most okul egy kicsit a sok kérdezőhöz hasonló tinilotyó!


KÉrdezőnek: vetesd el a gyereket, tönkreteszi a te életedet, a szüleidét, a pasidét és leginkább az övét! Azt meg felejtsd el, hogy a pasid melletted fog állni, hülye lenne gyereket nevelgetni tizenévesen, mikor még simán csajoznia, buliznia kéne.

A világ legnagyobb önzősége lenne, ha nem vetetnéd el. Munkát úgysem fogsz így kapni, szerintem leérettségizni sem fogsz, ráadásul egy pasinak sem fogsz kelleni.


Csak egy kérdés: miért is lett volna nehéz gumit húzni???

2012. okt. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 ASOT ***** válasza:
95%

hát igen munkaviszony nélkül felejtsd el a gyest is...max apuci elmenne dolgozni szépen.


ÉN nagyon nem javaslom a gyermeket ilyen korban.


Tudom ellenzik azt h valaki elvetesse a gyermekét de talán a te helyzetedben és korodban talán kézen fekvő lenne.


Vagy ha anyu apu ráér, habár szerintem ők is aktív dolgozók még ha te 15 éves vagy...


Vagy olyat is csinálnak sokan h kihordják és lemondanak róla...de ez sem jó mert 9 hónap terhesség az végig kísér 9 hónapon át és ami véleményeket fintorgásokat meg h elhordanak majd mindennek meg stb kapni fogsz az sem lesz egyszerű...

2012. okt. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
91%

Sok mindenkivel megeshet,hát persze!


Gondolkozzál már!!!Taknyos 15 éves vagy,minek neked gyerek ha úgy se te neveled fel?Gyereknek gyerek,baromi jó ötlet!!

Azt is megértem hogy a pasid is belement hogy megtartsátok,mert ő se dolgozik neki nem kerül semmibe majd a gyerek!

Egyszerűen buta vagy,nem tudsz normálisan gondolkozni!

2012. okt. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
37%

Látjátok emberek! Támogatni kell a gyerek szexet, hiszen ha az egyszer jól esik!

Kérdező! Miért nem 8 éves korotokban kezdtétek el? Akkor még nem lett volna ilyesfajta probléma!


Ha meg lesz a baba, remélem jobban megnevelik mint Téged, hogy ne 13 évesen kezdjen nemi életet élni. Tudom, hogy nem nagyon segítettem neked de hidd el, ha már ezt elolvastad meg a sok "okos" ember is, remélem, hogy elgondolkodnak ezen.

Na gyertek ponthuszárok, bizonygassátok itt a hülyeségeiteket!

Ja és Kérdező! Egy jó pontot szereztél azért nálam. Örülök, hogy őszinte vagy és elmondasz mindent a szüleidnek!


"segfej,troll,látensbuznyák"

2012. okt. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
Amúgy védekeztünk csak kiszakadt a gumi. Én meg akkora idióta vagyok, hogy későn szóltam anyumnak és akkor már buktam az egészet.. "A megfelelő alkalmat vártam" akármilyen hülyén hangzik....
2012. okt. 16. 14:22
 20/44 A kérdező kommentje:
Leírtam vagy 40x hogy nem az a szerencsétlen ribanc vagyok aki agyon keni magát és elmegy egy buliba és árulja magát.... Nagyon nem az a fajta lány vagyok, de írtam is. És nyilván nem azért Írtam, hogy szeretnék érettségit mert nem szeretnék -.-
2012. okt. 16. 14:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!