Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség. Terhes vagyok 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség. Terhes vagyok 15 évesem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Üdv emberek. Mindenféle negatív megjegyzés hidegen hagy, ha kritizálni akarsz valakit ne engem!... A helyzet hogy 15 éves vagyok. Teherbe estem ami magában még nem is akkora baj, mert barátom is támogat anyum is tud a dologról de szerinte szerint el kéne vetetnem. Igen, valóban okosabb döntés lenne de nem szeretném mert rengeteget olvastam a dologról és ha elrontják vagy a legkisebb probléma van nem lehet többé babám... A barátom mellettem áll 2 éve együtt vagyunk tudom, hogy furcsa de így van. Szóval meg tartanám de akkor hogyan szerzek érettségit? Lehetnék magántanuló? Azért fizetni kell vagy ingyen van és félévente bemegyek vizsgázni? Szeretném a babát NAGYON és tényleg undorító, hogy mivel nem vagyunk kereső képesek a szüleim tartanának el de nem tudok jobbat... Igazából ez a magántanulósdi érdekelne és ha tudtok helyeket és írnátok ahol ilyesmit lehet azt nagyon megköszönném... KÉRLEK SEGÍTSETEK. Mit tegyek? Hová menjek ha a baba mellett még érettségit is szeretnék?

2012. okt. 16. 13:58
1 2 3 4 5
 41/44 anonim válasza:
most már ugyis mindegy
2014. szept. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim válasza:
szia szerintem nem nagy doloh en 14 evesen szultem a kis fiam aki mar 2 eves es most 17 vagyok es 2 honap es meg szulom a lanyomat is igaz a kis fiamal a szulok segitetek de a ,adodikat mar anliaban szulom anyosomek kint elnek es mar van onalo keresete az uramnak . ugy hogy van onalo kreset . a suli miatt ne agogy sztm mert meg lehet oldami valahogy a szulok meletetek vanak akkor meg ne legyel bolond es ne vetezsd el , gondoj bele hogy ha isten ne adja roszul sikerul a dolog akkor oroke meg fogod bani,igaz nem tudom hogy mije hejzetbe vagy de sztm van es volt is mas lany rossszabb hejzetbe .gondold att . adig is jo errol egeseget neked szia
2015. jan. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim válasza:
bocs a hejs irasert
2015. jan. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim válasza:
Szia! Mi történt azóta veled, hogy döntöttél végül, jól vagy(tok)?
2018. febr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!