Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavar, ha ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar, ha ott "lenn" nem teljesen csupasz, hanem inkább borostás?

Figyelt kérdés
Vagy milyet részesítetek elönyben?:D
2012. okt. 16. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
mennyire borostás? :D fazonra van vágva?
2012. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem.Inkább egy kis vadító szőr :D az az igazi

F19

2012. okt. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Gyakori Ferenc ***** válasza:
Mivel én konkrétan a szőröset szeretem, háááát nem, nem zavar. De ez olyan hülye kérdés már megint. Ennyi erővel kérdezgesd azt, hogy ki szereti a csokipudingot... Azt ha a többség nem szereti, akkor hidd el, hogy az egy szar...
2012. okt. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az nem ugyanaz. Nem az a lényeg, hogy finom-e acsokipuding, hanem hogy te szereted-e a csokipudingot.

Ha a többsége a férfiaknak egy véleményen van, akkor abban azért van vmi:)

Köszi a válaszokat:P

2012. okt. 16. 21:16
 5/10 Gyakori Ferenc ***** válasza:
Elfelejted, hogy >>az itt lévő férfiak<< többsége. Az még nem ugyan az, mintha bárki másnak is az lenne. Nadeee kicsit komolyabban kifejtve a választ. Nem zavar "minket" a borosta, semmi baj nincs vele, kb észrevehetetlen. Ha téged zavar, borotválhatod másik irányba is, vállalva hogy kipattogsz, sebes lesz stb stb... Esetleg epilálhatod is, de kétlem hogy azt kibírnád... Vagy gyanta, amit vagy te csinálsz magadnak többé/kevésbé sikeresen, vagy elmész, és mással gyantáztatod le, ami önmagában eléggé demotiválja a férfiak túlnyomó részét. Még kérdés? :D
2012. okt. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:D hát ez az:D leborotválni teljesen borzalmas, bárhogy is csinálja az ember, 1 hét szenvedés utána:D Ha meg megnő, akkor megint csak kényelmetlen
2012. okt. 16. 21:26
 7/10 Gyakori Ferenc ***** válasza:
Megválaszoltad a kérdést. Am ilyenkor szokásom mondani, hogy sz*rj mások véleményére. Az Igazi, úgysem a borostád vagy nemborostád miatt fog téged választani. És még1x mondom, a borotvált lányok 99%-a borostás :) És nem hallottam még olyan fiúról aki ezt kritizálta volna. Pedig hidd el, fiúként sokmindent megosztunk egymás között. :D
2012. okt. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1; legjobban a simát szeretem. DE

2; viszont az az első szempont, hogy a lány ne érezze magát feszélyezve, el tudjon lazulni, és ha neki kellemetlen a teljes csupaszság, akkor inkább legyen olyan, ahogy ő el tudja fogadni magát :-)

2012. okt. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak teljesen csupaszokkal volt dolgom (gondolom ez a kor szelleme), de ha szörös lenne, abszolút nem zavarna. Igazából a szörös (borotválatlan) a természetes. A borotvált meg fazonra igazított csak divat hóbort. Szerintem ha egy lánynak szép az arca, jók a lábai és jó a természete, teljesen mindegy hogy odalent szörös-e vagy nem.
2016. nov. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Titusztitusz ***** válasza:
Engem inkább az zavar,ha "ott" csupasz az,aminek normális esetben szőrősnek kéne lennie...(Persze csak egy bizonyos határig...)
2016. nov. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!