Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért ilyen határozatlanok a fiúk?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondják, hogy én írjak nekik, holott szerintem ezt ők is megtehetnék, ha akarnak valamit. Ti nem így gondoljátok? Persze nem azt mondom, hogy a lány soha ne írjon én is írok nekik, ha már jobban ismerem őket, de szerintem ezt az első időkben a fiúk is megtehetnék. De olyan mint ha csak a sült galambot várnák vagy nem tudom. Szerintetek, hogy van ez? Természetesen tisztelet a kivételnek.

2012. okt. 16. 21:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Én nem
2012. okt. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
A mostani fiúk szenvednek, kivéve én! Egyszerűen elutasítjátok őket és ezáltal nincs önbizalmuk stb..
2012. okt. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Tudjátok, mikor több tucat kezdeményezés közben a pofánkba röhögtek a nők, nem igazán jó móka újból kiröhögtetni magunk.
2012. okt. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
de én beszélgetek már velük, és mikor köszönünk el, mondom, hogy beszélhetünk majd még, ha ő is szeretne... erre, hogy: Majd írj... de b@sszus, ha akar valamit ő is írhatna.. nem kell itt töketlenkedni. Egy férfi igen is legyen határozott.
2012. okt. 16. 21:27
 5/27 anonim ***** válasza:
Erre pedig az a válaszom (#4), hogy nekünk is jó dolog ám tapasztalni, hogy keresnek minket, netán törődnek velünk.
2012. okt. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a lányok akik semmit se tesznek,tisztelet neked:)
2012. okt. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
abból dől el h vki határozott v nem határozott h ír-e vagy nem ír? az írás az csak egy dolog.
2012. okt. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

nem akarnak nyomulni mert félnek az elutasítástól

meg sok csaj szereti az előbb ismerkedjünk egy csomót, utána legyen randi- féle ismerkedést.

szóval inkább azt mondják hogy írjon a lány hogy leellenőrízzék hogy mennyire egyoldalú-e a dolog.

vagy biztosra akarnak menni, vagy nem érdekli őket annyira a lány hogy ők írjanak.

ez lehet tipikusan az a duma mikor találkozol egy olyan ismerőssel aki téged nagyon bír, de te rühelled őt, idegesít.

mikor végre sikerül lekoptatni, akkor azt mondod hogy "majd találkozunk" - de semmi konkrétum, mikor hogyan, és nem leszel elérhető.

itt is lehet.

amelyik pasi akar valamit, vagy haverságot vagy többet, az akkor megmondja mikor ír vagy mikor találkozzatok, esetleg mikor szokott gépnél lenni... egyértelműen jelez.

aki nem, annak nem vagy érdekes, vagy nem Férfi.

2012. okt. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
én szoktam keresni a srácokat, de ha megismerem őket, de talán ők is tehetnének valamit az ügy érdekében és nem csak azt várni, hogy majd én írok... hát igen, ilyenkor én is arra tudok gondolni,hogy annyira nem érdeklem őket (bár előtte agyba főbe dicsér).. valamelyikkel még teszek egy próbát és ráírok.. de hát nehéz, mert én is félénkebb vagyok és 2 félénk meg nem jó báros szerintem, ezért szeretem a határozottságot.
2012. okt. 16. 21:44
 10/27 A kérdező kommentje:
*páros
2012. okt. 16. 21:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!