Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért ilyen határozatlanok a fiúk?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondják, hogy én írjak nekik, holott szerintem ezt ők is megtehetnék, ha akarnak valamit. Ti nem így gondoljátok? Persze nem azt mondom, hogy a lány soha ne írjon én is írok nekik, ha már jobban ismerem őket, de szerintem ezt az első időkben a fiúk is megtehetnék. De olyan mint ha csak a sült galambot várnák vagy nem tudom. Szerintetek, hogy van ez? Természetesen tisztelet a kivételnek.

2012. okt. 16. 21:23
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha nem átalánosítanál nem mindenki sz*póskurv@, hogy szépen fejezzem ki magam...
2012. okt. 17. 02:31
 22/27 anonim ***** válasza:

te is általánosítasz, más miért ne tehetné ez alapon.


Kérdésre válaszoljak:


Találj olyan fiút aki tényleg ismerkedni, barátkozni vagy többet is szeretne, és tetszel is neki. Ő biztos nem fog arra várni hogy mikor írsz, hanem ahogy meglátja hogy online vagy már jön is a levél.


Én is így vagyok pár lánnyal, de nálunk pont az van, hogy ők nem akarnak írni nekem, én erőltetem az egészet. De ha nem mondja meg hogy takarodjak, akkor ő baja.

2012. okt. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Engem speciel kib*szottul idegesít,hogy mindig nekem kell irkálni a csajoknak.Egy idő után minden ember kedve elmegy,ha semmi visszajelzést nem kap.De te tisztes kivétel vagy,csak így tovább:)
2012. okt. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
A kérdés kifejtésemben az utolsó mondatod idézném: "tisztelet a kivételnek" szóval szerintem ez eleve kizárja, hogy általánosítanék.
2012. okt. 17. 18:01
 25/27 anonim ***** válasza:

„És nem kapcsolatról van szó hanem ismerkedésről még csak... És ott szerintem a fiunak k'ne erélyesbbnek lenni... És fogalmad sincs hogy én miket tennék meg a kapcsolatomért, ha lenne... El sem tudod képelni.”


Na mit tennél meg? Állítanád az elvárásokat mi? Csakhogy addig el is kéne jutni, de te még egy jó darabig nem fogsz, ha ilyen bagatell szarokon hisztizel.


„És nem esik le a karikagyőrüm mivel nincs.”


Ez csak egy matafora, ami a mondandóm lényegi részét adja. Nem kell szó szerint venni, de látom nem sikerült felfogni.


„De neked mennyibe telik írni... Ennyiből a csaj aki szimpi neked azt hiheti hogy lesz@rod, ha egyszer neked srác létedre nehezedre esik írni...”


Egy szóval nem mondtam, hogy nem írok soha egy sort sem. De mint azt előttem is páran leírták rendkívül zavaró tud lenni, ha kizárólag a srác ír, míg a csaj egy betűt sem gépel be, csak elvárásokat állít fel és örökké arra hivatkozik, hogy azért nem ír, mert akkor ribancnak nézik. Írtál egy keveset? És akkor mi van? Ez akkora teljesítmény?


„Fiuk igenis áljanak a sarkukra és nem azt elvárni hogy mi fussunk utánatok... Udvarlásról nem halottál még”

A férfi határozottság nem egyenértékű a gépeléssel. Persze mi fussunk utánatok igaz? Egy igazi férfi nem fut a nő után, hanem nagyívben leszarja, ha az ilyesmit vár el tőle és keres valaki mást. Nem vagy te különb nálam. Ha nem jövök be, mondd meg őszintén, ha bejövök, akkor szórakozz a jó édes anyáddal. Hallottam udvarlásról, ami azt sugallja, hogy a nő értékesebb a férfinél, akinek vért kell izzadnia egy kis figyelemért cserébe. A 19. század végéig talán még helyénvaló volt, amikor a nők nem dolgozhattak és semmijük sem volt és normálisan viselkedtek, de ma már annyira elavult, mint a gramofon, vagy a lovaskocsi.

2012. okt. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

én normálisan viselkedem kérlek szépen. itt arról van szó amit nem tudsz, hogy volt olyan srác akinek CSAK én írtam és ő meg 20-ból 3-szor keresett de ez van, és azért rosszul esik ugyan úgy mint neked is... ennyi

egy kérdés szerintem nem hiszti, de hát ez van, azt meg majd ő fogja megtudni az a különleges személy akivel szeretjük majd egymást tiszta szívből. és csak hogy tudd mindent megtennék és ezt már elég rendesen ki is használták és visszaéltek vele... és mondtam már vagy ezerszer hogy én vagyok a "leghülyébb" ember a földön mert mindent megtehet még mindig szeretem annak ellenére, hogy nem a legszebben bánik velem.. de hát ilyenek az emberi kapcsolatok.. nem sikerült "felfogni" mert felhúztál, de gondolom ez volt a cél, gratulálok. én megmondom ha bejön de ti is legyetek már képesek rá könyörgöm.. és még mindig TISZTELET A KIVÉTELNEK!

2012. okt. 17. 22:56
 27/27 A kérdező kommentje:

amúgy meg képzeld el én bármit megtennék végre egy srác figyelméért...

és tudom jól hogy egy darabig nem lesz még pasim, de nem az miatt amit te mondasz...

és anyámmal meg szórakozik más ne aggódj... többen is mind kellene, de hát ez van.. nekem se tetszik...

2012. okt. 17. 23:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!