Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért ilyen határozatlanok a fiúk?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondják, hogy én írjak nekik, holott szerintem ezt ők is megtehetnék, ha akarnak valamit. Ti nem így gondoljátok? Persze nem azt mondom, hogy a lány soha ne írjon én is írok nekik, ha már jobban ismerem őket, de szerintem ezt az első időkben a fiúk is megtehetnék. De olyan mint ha csak a sült galambot várnák vagy nem tudom. Szerintetek, hogy van ez? Természetesen tisztelet a kivételnek.

2012. okt. 16. 21:23
1 2 3
 11/27 Egy Srác Asszem ***** válasza:

Ezen miért csodálkozol ???? Minden ilyen divat*icsa akire mondjuk ráír egy (szerencsételenebb) fiú mondjuk, egyből elküldik Őket a **csába és kirakják mondjuk Face-ra hogy : "HAHA röhögjétek körbe a kis nyomorultat , hogy próbálkozik már......"

Ezért nincs önbizalma a srácoknak (többek között nekem sem) rádírni stb stb....

Személy szerint én most inkább személyesen próbálkozom, mert abból legalább nem lesz az hogy kipostolja a beszélgetéseteket :) (saját vélemény nem muszáj egyetérteni)

2012. okt. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

1. nem vagyok divatpics@

2. nem szoktam az életemet kiteregetni az internetre

3. én is önbizalom hiányos vagyok és félénkebb, de ezt már írtam

2012. okt. 16. 22:23
 13/27 Egy Srác Asszem ***** válasza:
Nem azt mondtam hogy te az vagy, hanem csak azt, hogy sok ilyen van és ezek miatt a bizonyos lányok miatt nincs önbizalmunk ráírni lányokra
2012. okt. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
de velük már beszélgettem előtte, és úgy váltam el tőlük, hogy beszélgethetünk még ha ő is szeretné... erre a válasz.. majd írj..
2012. okt. 16. 22:30
 15/27 anonim ***** válasza:
Szerintem néha a csajoknak is kellene írni mivel ha sosem írnak maguktól vagy kezdeményeznek beszélgetést akár személyesen abból én azt szűröm le h csak muszájból válaszolnak. Mivel ha egy pici kis érdeklődést is mutat a másik fél akkor már egy fokkal előrébb jársz. Meg azt is szertem amikor írok és1-2 szavas válaszoat kapok és azt érzem h szorakoztatom az illetőt mivel én írok odlakat agy beszélek másik meg alig. Ezt a problémát nem csak imeredésnél látom hanem ugy alapvetően a mai embereknél.
2012. okt. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
hát ebben igazad van, de mint már említettem és szoktam írni
2012. okt. 17. 00:23
 17/27 anonim ***** válasza:

Kérdező, nehogy leessen már a korona a fejedről, mert írnod kell pár sort!

Annyira bírom, hogy a csajok semmit sem tesznek egy kapcsolatért, és mindenre ráfogják, hogy "nem akarok nyomulós ribanc lenni" és ezért még az is derogál, hogy írjon. A sok szerencsétlen meg egyfolytában fut utánatok, amit pofátlanul kihasználtok.

2012. okt. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Hát utánam aztán nem sok srác fut, am már egysze biztos. És még nem használtam ki senkit sem, de jó, hogy te így ismeretlenül ennyire tudsz mindent és ítélkezek... És nem esik le a karikagyőrüm mivel nincs.. És valószínüleg többet dolgozom itt néhány srácnál is. És ha feltűnt volna én írok de jó érezni hogy valakit érdeklek és annak írok szívessen nagyon is sőt már folytogatom a szeretetemmel, akkor meg az a baj... De mindegy ez van... De neked mennyibe telik írni... Ennyiből a csaj aki szimpi neked azt hiheti hogy lesz@rod, ha egyszer neked srác létedre nehezedre esik írni... Akkor neked miért olyan nehéz áruld már el ha nekem itt beszólogatás az megy... Fiuk igenis áljanak a sarkukra és nem azt elvárni hogy mi fussunk utánatok... Udvarlásról nem halottál még
2012. okt. 17. 02:25
 19/27 A kérdező kommentje:
És nem kapcsolatról van szó hanem ismerkedésről még csak... És ott szerintem a fiunak k'ne erélyesbbnek lenni... És fogalmad sincs hogy én miket tennék meg a kapcsolatomért, ha lenne... El sem tudod képelni.
2012. okt. 17. 02:28
 20/27 A kérdező kommentje:
*képzelni
2012. okt. 17. 02:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!