Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg segít kiszeretni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg segít kiszeretni az illetőből az, ha felsoroljuk a negatív tulajdonságait?

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem így működik sajnos :)
2012. okt. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha veled szakítottak amit feltételezek, akkor rövidtávon mindenképp. Ilyenkor bármilyen eszközt bevethetsz a lényeg hogy te jobban érezd magad, ilyenkor lehet kicsit önzőnek lenni. Később ha túl vagy rajta, akkor már úgyis egyben látod a képet, reálisan gondolkozol és tudsz majd emlékezni a jó dolgokra is anélkül hogy fájjon hanem egy kedves emlék marad.
2012. okt. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Még csak nem is jártunk. Visszautasítás...
2012. okt. 18. 10:08
 4/9 anonim ***** válasza:
a kontaktust viszont kerülni kell, akármilyen nehéz, ha hozzávágod ezeket később nagyon megbánhatod. De magadban simán megteheted ha nem megy másképp, egyébként az a legjobb ha megpróbálsz minél kevesebbet gondolni rá lekötni magad kezdeti időkben 00-24-ig. Ha fokozod magadban a negatív energiákat, azzal nem gyógyulsz nem engeded el tehát nem gyorsítod a tovább lépést. De rövid távon segíthet megynugodnod hogy jobb így mert...stb stb egyensúly!
2012. okt. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Értem a továbbiakban kontaktusban leszel vele, tehát kolléga, vagy csoporttárs?
2012. okt. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Csoporttárs. Szinte mindennap látjuk egymást.xD


Bár igyekszem levegőnek nézni (és mostanában ő is engem), de már fél éve van ez a rossz érzés...

2012. okt. 18. 10:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezen csak az idő fog segíteni. Ha valakit szeretünk, azt a negatívumaival együtt szeretjük, senki sem tökéletes.
2012. okt. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az nagy baromság,h az idő majd segít.Ha te nem teszel semmit,nem változik semmi.Amúgy NEM segít,ugyanis ha szeretsz valakit akkor a hibáival együtt szereted.
2012. okt. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem segített!!!!!


Az exemmel úgy voltam, hogy én szakítottam, mert nagyon megbántott. Próbálkozott újra rendbehozni a dolgokat, 1-2 hétig gondolkodtam is rajta. Aztán egy este leültem, leírtam a pozitív és a negatív dolgokat, amik történtek.


A negatív majdnem másfél oldal lett, a pozitív fél sem.


Nagyon elszomorodtam, de utána ahányszor eszembe jutott, hogy újra lehetne kezdeni, erre gondoltam. A sok rosszra, ahogy nem tudott velem igazán törődni.


Ha túl kevés egy kapcsolatban a jó, akkor szerintem segíthet meglátni ezt ez a módszer. Én racionális jellem vagyok, és ha tisztán látom a dolgokat, könnyebb azokat elfogadnom, így rajtam sokat segített. Eztán felfogtam, hogy egyszerűen nem illünk egymáshoz, és "új életet kezdtem".

2012. okt. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!