Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is egy nagy ***,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is egy nagy ***, ha így csalta meg? (hosszú)

Figyelt kérdés
Nővéremmel történt, hogy összejött egy fiúval a nyár elején. Eleinte minden jól ment, egyik találkozón elég sokáig elmentek, de nem feküdtek le egymással. Ezután a srác elment gólyatáborba szervezőként ahol egy másik lánnyal csókolózott-akivel mint később kiderült, "olaszosan" voltak együtt. Ezek után még jött el hozzánk ahol még több történt( nem minden) majd nyugodtan kisétált a házból és valszeg ment bulizni. Amúgy az "se veled se nélküled" csajjal már a táborban összejött hivatalosan, és szept. elején szakított a nővéremmel. Amikor ez kiderült- mármint hogy két csajt szédített - nővérem és az a lány megbeszélték a dolgot, aztán együtt kérdőre vonták a srácot. Ő olyanokat szólt ami még nekem is szarul esett pedig nem nekem mondta, nővéremet meg úgy koptatta le, hogy teljesen elképedtem. Még a csajának is olyan sértő dolgokat mondott hogy nem csoda hogy az elsírta magát. Ráadásul amikor -mert megbeszélték a sráccal- nővérem már csak barátian kérdezte, hogy ők együtt vannak-e mert elég feltűnő volt, a srác simán letagadta. De többször is. Ezért vagyok kíváncsi hogy ti ezt mennyire méltányolnátok mert a srác még utána a másik csajjal meg akarta beszélni a dolgot.

2012. okt. 18. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
szerinted lesz valaki aki szerint nem?:D
2012. okt. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy olaszosan voltak együtt?
2012. okt. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
He he, jól csinálta a srác, nagy pacsi neki....
2012. okt. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát lett, az olaszosan pedig a se veled se nélküled, veszekszünk kibékülünk napjában 1000x
2012. okt. 21. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!