Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez akkor most miért is van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez akkor most miért is van? (hosszú leszek, bocsi)

Figyelt kérdés

Jó kis boncolgatás, a beszólogatások nem érdekelnek, mindenki megkapja a magáét.


Vannak az alfahím srácok, meg a nem alfahím srácok (most csak ennyire bontsuk a dolgot, így is sok lesz)

A lányok többsége (15-22 korosztály vagy nem tom') az alfahímeket preferálja, akikről minden hüje' -aki kicsit is foglalkozik az emberek "működésével"- tudja, hogy nem éppen a legmegbízhatóbbak és nem is túl jó beszélgetőpartnerek (intelligensek számára, én nem tudok velük beszélni rendesen, pedig srác vagyok), viszont ezt kergetik, aztán idejönnek sírni, hogy jajj a fiúknak nincs lelkük, stb... Ezek az alfahímek akár kezdeményeznek is, és a lányok (habár tudják, hogy ennek nem jelentenek semmit a nők) oda vannak, meg vissza, hogy ilyen udvarol nekik...

Vannak akkor a nem alfahím fiúk, akik az ún. átlag. Ők nem rendelkeznek ilyen hiperszuper cuccokkal, nem b.sszák ki maguk, mint a lovak... Mégis azért a legtöbb megbízható, de senki nem figyel fel rájuk, hiszen ők teljesen átlagosak...

Konklúzió: A lányok direkt generálják maguknak ezt, mert a legtöbb kis "csitrinek" (korfüggetlenül) jól esik, ha lenézik őket, de a legvégén csak megszólal a belső hang, az egójuk, hogy ez azért már mégis sok...

MEGOLDÁS: nézzetek szét jobban a környéken, és ne első ránézésre a legjobbat válasszátok ki, hanem a középkategóriásat, mely hosszútávú, megtérülő befektetés (:PP)


De a srácok sem maradnak ki a szórásból, nem csak a lányok hüjék'. Ti is azokat nézitek ki magatoknak, akiket egyáltalán nem érdekeltek, és nem is a ti "szintetek" (agyilag!). Ti is vegyétek észre a normális átlag csajokat (akik néha ugyanúgy hüjék', de ugyan ez van a fiúkkal is, de ne általánosítsatok, mindig vannak kivételek). Nem értem, hogy miért kell aztán ide jönni, és picsogni, hogy jajj ezt tette, jajj azt... Jobb lesz attól? NEM. A kisugárzásod erősebb lesz tőle? NEM. ...


És még valami. Legszívesebben pofán rúgnám azokat, akik a gyerekeket (lehet felőlem 17 is, ha meg kell kérdezni ITT, akkor GYEREK!!!) itt buzdítják a szexuális együttlétre, aztán jönnek, hogy kiszakadt, nem húztam, késik -.-' Nincs itt még az ideje, ha ilyen téren kétségeid vannak, nem vagy rá készen, nem elég erős az ösztön, az elhatározás... De nem kell rám hallgatni, tudom én csak egy taknyos 17 éves vagyok, halljuk a szitkok áradatát minden meg(és meg nem) szólítottól.

F17


2012. okt. 7. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten egyetértek veled, de ha megnézed a mai világot ez a "trend"... Egy valamit viszont ajánlanék a hülye szót legalább ne cseszd el 3szor 1szer még oké lenne de így azért egy kicsit sok.
2012. okt. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
#1: Direkt írta úgy, azért van aposztróf utána.
2012. okt. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a "hüje" szót nem így írjuk :)
2012. okt. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Emberek... azért írtam úgy, hogy még véletlenül se kössön bele a rendszer, hogy káromkodok. Ott van az aposztróf... a tudom-ot is úgy rövidítem gyakran, hogy tom' Ne akarjatok direkt belém kötni :(


WIKIPÉDIA:

"Az aposztróf vagy hiányjel ( ’ ) legtöbbször a szórészek, betűk elhagyását jelölő írásjel." azt hiszem megfelel ide is...

2012. okt. 7. 18:49
 5/9 A kérdező kommentje:
lehet helyesebb lenne közvetlenül a "j" után rakni, de látom így is rájött valaki, hogy nem HÜLYE, hanem csak SPECIÁLIS vagyok.
2012. okt. 7. 18:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Én teljesen megértem a problémád, és igazat is adok neked, de ez ellen sajnos nem lehet tenni. Aki hülye, és a jóképű, de bunkó parasztot választja, az így járt saját magának köszönheti (ugyanígy fordítva, az a pasi, aki a topmodell cicababák után szaladgál, ne csodálkozzon, ha sosem lesz sikere a csajozásban ). Viszont létezik az az igen sekély réteg, akik az értelmesebb kategóriába tartoznak, őt túllátnak a külsőn és észreveszik az emberi értékeket. Én pl lány vagyok, de ki nem állhatom azokat a tipikus 'jópasikat', sokkal inkább értékelem a kedves, megbízható fiúkat (barátom is ilyen).
2012. okt. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igazából nem érdekelnének, ha nem ide járnának, hogy elsírják aztán a saját hülyeségüket... arra ott a pszichológus, azt fizessék ne az internetet... Talán szorul egy kis értelem is beléjük.

Köszi, hogy itt jártál ;)

2012. okt. 7. 19:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyet értek veled...


Sajnos ez én bnőim is bele estek abba a hibába, amiről te is írtál...

Egy éve, hogy ebbe a gimibe járok...Az egyik bnőm egy hét után összejött egy sráccal, mert, hogy "olyan helyes"..aztán 2 hét után vége is lett..Így már egy éve, hogy hallgathatom "Mennyire nem bírja nézni azt a bunkó képét annak a srácnak és mindenhol összefut vele"...

Múlt héten kint sétáltunk a folyosón a bnőimmel..az egyikük miközben az egyik srácot istenítette a folyosón hirtelen ezt "vágta hozzám" ...." Tényleg, tőled még sosem hallotta, hogy ő húú de helyes ...Milyen srácok jönnek be neked egyáltalán?...kék szem,barna haj?..vagy milyen?"...én meg azon gondolkodtam, hogy de tök más ezen a téren a nézőpontunk...én másként fogom fel ezt...


Lehet, hogy a helyes/izmos a srác, de ugyanakkor meg lehet, hogy tök bunkó...


Ez most sablon szövegnek tűnhet, de szerintem tényleg nem a külső számít...ha belül "szép" az illető, akkor nem érdekel a külseje..persze azért meg vannak az alapvető esztétikai határok...


Ismerek olyan lányt aki szép, jó alapja van, okos, felfogása normális és nem a helyes srácok jönnek be neki feltétlen, hanem az átlag fiúk...


Van egy fiú akit akkor ismertem meg, mikor ebbe a suliba jöttem... külső: oldalt lenyírt,középen felzselézett páwa haj, izompóló, kigyűrt test...

Első benyomásom az volt róla, hogy az a tipikus agoista, bunkó páwa...még a nézése is olyan flegma volt...aztán azt gondoltam, hogy b*zi...mert, hogy vagy egy hétig elég "furcsa" nevetései és mozdulatai voltak...

Aztán kiderült, hogy csak zavarban volt azért viselkedett ilyen furcsán...okos, művelt, nyitott sok minden felé és tapintatos, kedves...az izmait meg atlétikával "szerezte"....


Természetesen vannak más végletek is, mikor pl. egy srác elsőre szendének, szolidnak tűnik, pedig koránt sem az..és ugyan ez lányoknál..stb.


Szóval nem minden a külső, persze az is elárul valamennyit rólunk...Én nem a szerint ítélek, mert mindannyian mások vagyunk...Persze ennek ellenére még vannak olyanok is, mint akikről írtál...Nekik is meg kéne tanulni, hogy nem minden marad örökké olyan, mint amilyennek elsőre tűnik:D


Bocsi, "kicsit" hosszú lett...

Boncolgatnám még a témát tovább is, ha nem kéne még átnéznem ezt-azt holnapra...megint kezdődik a suli:)


17/L

2012. okt. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, így futólag átolvasva látom, elgépeltem "pár" szót...de tudjuk be a gyors gépelésnek és hogy este van már:D
2012. okt. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!