Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki csalta meg a párját egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki csalta meg a párját egy hosszú kapcsolatba, és a párja továbbra sem tudott róla?

Figyelt kérdés
mennyire nagy ez az arány? és nőknél vagy férfiaknál nagyobb? csak azok irjanak akik hosszú kapcsolatba élnek/éltek és megcsalták ezalatt a párjukat és hogy miért tették. és nő vagy férfi
2009. márc. 23. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
3 évig volt barátom, mindketten félrecsókoltunk egyszer. Ő elmondta, én nem. Azt nem tudom, hogy miért, talán túl fiatalon keveredtem bele abba a komoly kapcsolatba, és még vágytam egy kis izgalomra. Azt hiszem, 15-16 éves lehettem. Ma már nem tenném meg :) 20/L
2009. márc. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

én megcsaltam mert ő is engem de ő nem tud róla..én meg csak úgy tudtam meg h lebukott

én bosszúból csaltam meg meg mert jól is esett akkor

2009. márc. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
első válaszolónak. nekem egy 16 az az most párnapja 17 éves bnöm van.. mit gondolsz ö is megcsalhat azért mert még fiatal egy komoly kapcsolathoz? énb vagyok neki az első nagy szerelme
2009. márc. 23. 18:25
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
mennyi ideje vagytok 1ütt? (én nem az első vagyok) szerintem nem tenne ilyet. ha meximálisan megbízol benne akkor nem. ha figyelsz rá kényezteted és szereted meg ő is szeret akkor nem fog megcsalni! szerintem...:)
2009. márc. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Megtörtént már, nem vagyok egy hűséges típus.
2009. márc. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Szerintem bármikor megtörténhet, nem csak akkor, mikor fiatal az ember. Most se vagyok túl koros, de ma már másképp kezelem a dolgokat, másképp állok egy kapcsolathoz, megváltozott a gondolkozásom. Attól függ, hogy a barátnőd milyen. Én így visszagondolva, még éretlen kamasz voltam a jelenlegi állapotomhoz képest, lehet, hogy a te barátnőd most gondolkozik úgy, mint én 20 évesen :)

2009. márc. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

én is ebben bízok :) fél éve vagyunk eggyütt.

ami nagyon zavaró számomra, hogy ha az egyik fél megcsalja a másikat és az nem akarja hogy azt megtudja a párja akkor nem is fogja nagy eséllyel :(


a barátnőm állitása szerint nagyon hűséges típus, és szeretem engem, és én is őt.


csak kicsit fiatal szerintem egy komoly kapcsolathoz

2009. márc. 23. 21:00
 8/10 anonim ***** válasza:

Figyi.. az hogy fiatal, nem sokat számít (:

Én pl 15 vagyok, másfél éve vagyok együtt a barátommal, és soha még nem is gondoltam senki másra, és nem is tudnék. És sokan vagyunk ilyenek.

Bízz meg benne (:

2009. márc. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

17 évesen jöttem össze a párommal, már több mint 6 éve vagyunk együtt. és egyikünk sem csalta meg a másikat. ő 2 évvel idősebb nálam.

ha felmerül a megcsalás nálatok, akkor a kapcsolatotok nem jó. de legalább hamarabb kiderül.


te hány éves vagy?

2009. márc. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
18
2009. márc. 25. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!