Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire ciki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire ciki, hogy 16 évesen nem bulizok?

Figyelt kérdés
A korosztályom kb.a szabadideje felét bulikban tölti,de nekem nem jön be mint szórakozás.Nem látom értelmét,hogy full részegre igyam magam,szerintem ez gyerekes,csak a szülőkkel szembeni dac,"hogy azért is megteszem." Ha meghívnaak,udvariasan visszautasítom.Lehet,hogy igényesebb társaság kéne,de nem találok.Elég csendes vagyok amúgy,de remélhetőleg nem unalmas,van humorom,sok minden érdekel.De legbelül már kezdem kínosnak érezni hogy ez a Lights offon volt,a másik kocsmában,amaz meg házibuliban.Szerintem már vagy az osztály fele nem szűz,én igen.Beszólni nem mernek,mert a csendességem ellenére "kemény gyerek" vagyok.(188 cm+harcművészet+kondi) De ez ma már szinte elvárás.(a 300+ számú facebookos ismerőssel,partifotókkal együtt..) Mit gondoltok egy fiúról lányok? 16/F

2012. okt. 18. 21:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Igaz nem lány, de jól teszed ;) 16 éves koromba én se jártam, azóta eltelt 7 év és két kézen megszámolható az ilyen szerű események száma és tudod mi a vicces, k*rvára nem hiányzik.
2012. okt. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Szia a párom 26 éves és nem bulizós típus szóval nem vagy egyedül. Nekem pl. bejön ez a stílus :) 19/L
2012. okt. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Szerintem sok lánynak tetszik az ha egy fiú nem bulizik. Nem kell aggódnod emiatt! :))
2012. okt. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Nem létezik..:D vagy még is?! :D sz.tem nem ciki..:D én sem sűrűn járok bulizni évente 3-4 alkalom kb és ennyi..nem vagyok minden hétvégén kocsmában meg discoban... jobban érdekel más egyéb..:) bár azért néha jól esik elmenni barátokkal bulizni..:) a buli nem feltétlen a dacolásról szól..:)
2012. okt. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki, én is ugyanezen a véleményen vagyok :)
2012. okt. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
#4 Akit ismerek a környezetemben,annak csakis erről szól.
2012. okt. 18. 21:06
 7/29 anonim ***** válasza:
4. voltam 16/L
2012. okt. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Ismerős:D én se járok bulizni,és néha már kellemetlen,hogy mesélik hogy így beba**tam úgy beba**tam hétvégén,én meg nem voltam buliba..:D én is 16 vagyok:)
2012. okt. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
hát az gáz ha csak a dacolásról szól..én azért járok néha bulizni ,mert olyankor kicsit kikapcsolok és csak elvagyok a barátokkal..:D
2012. okt. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Szia

Én már 20 vagyok, de életemben nem voltam kimondottan clubban

A közeg nem hiányzik mert zene van itthon is, ha akarnék egy jót szeretkezni valakivel, akkor érdemes menni mert könnyű ott összehozni valamit

20/F

2012. okt. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!