Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire ciki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire ciki, hogy 16 évesen nem bulizok?

Figyelt kérdés
A korosztályom kb.a szabadideje felét bulikban tölti,de nekem nem jön be mint szórakozás.Nem látom értelmét,hogy full részegre igyam magam,szerintem ez gyerekes,csak a szülőkkel szembeni dac,"hogy azért is megteszem." Ha meghívnaak,udvariasan visszautasítom.Lehet,hogy igényesebb társaság kéne,de nem találok.Elég csendes vagyok amúgy,de remélhetőleg nem unalmas,van humorom,sok minden érdekel.De legbelül már kezdem kínosnak érezni hogy ez a Lights offon volt,a másik kocsmában,amaz meg házibuliban.Szerintem már vagy az osztály fele nem szűz,én igen.Beszólni nem mernek,mert a csendességem ellenére "kemény gyerek" vagyok.(188 cm+harcművészet+kondi) De ez ma már szinte elvárás.(a 300+ számú facebookos ismerőssel,partifotókkal együtt..) Mit gondoltok egy fiúról lányok? 16/F

2012. okt. 18. 21:00
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Srác vagyok, de elmondom erről a véleményem. Sosem volt ciki az, hogy valaki saját belátása szerint dönt, és nem hagyja magát befolyásolni. Viszont, ha csajozni és dugni akarsz, nyugodtan mondd ki. A te korodban én sem szerettem. De amikor az ember egy jó társaságban van, majdnem hogy nem érdekli a körülmény :)
2012. okt. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Most dicsérjelek meg, vagy mi?! Berúgni jó, része annak amikor az ember fiatal. Új embereket ismersz meg, akiket egyébként sosem, a buliban mindenki a barátod. Aki szűz meg egyáltalán nem értheti, hogy mi is igazából szexelni. Egyáltalán nem úgy megy, hogy "na akkor most összedugjuk amink van, mert ez a menő"...

Mikor akarsz élni? Majd ha családod lesz?! Vagy amikor 12 órát kell robotolnod szar bérért? Mikor akarsz gyerekes lenni? Igazából marhaság, hogyha jól tanulsz, akkor jó állásod lesz, mert nem lesz. Akinek nincs bátorsága megmondani a tutit azt ki fogják használni, te meg csak tűrsz és tűrsz és foghatod például az erkölcsre a problémáidat, mint például most.

Lehet, hogy szerinted ez csak lázadás, de hiszen honnan is tudnád?! Anyuci kedvence vagy.

2012. okt. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
A csajozásról is kicsit egyedibb nézeteim vannak...nem jó csaj kell,hanem eértelmes(persze azért nézzen ki valahogy)
2012. okt. 18. 21:12
 14/29 anonim ***** válasza:

Sosem voltam bulizós ember, nem szeretem a tömeget általában és a sok ismeretlen, és nem voltam olyan közeli barátságban a bulis társasággal az osztályban sem régen. Egyszer kipróbáltam egy 5 napos fesztivált, belekóstoltam, hogy azért mégis csak na, lássam milyen. 16 voltam akkor. Azóta eltelt 4 év, és azon kívól 1 partin voltam, a saját szalagavatómon, amit viszont rohadtul élveztem :D

Szerintem nem ciki, ha az ember nem ilyen party-állat, nem kell belekényszeríteni magát. Más az, ha van olyan társaság, akivel szívesen menne az ember. Koncertekre pl én imádok járni. Szóval nem, nem gáz, és sok lány van, aki ezt pozitívnak tartja. Amúgy meg, imádom ezt a van több mint 300 ismerősöd, még akit csak látásból ismersz de soha a büdös életbe nem szólt hozzád... ezt sose fogom megérteni.

2012. okt. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

#12

Ne dicsérj.

Berúgni márpedig szerintem nem túl jó.

Mit kéne megmondanom?

Ha anyám esetleg hetente érdeklődne irántam,már annak is örülnék..

2012. okt. 18. 21:15
 16/29 anonim ***** válasza:
0%
Értelmes csajt? Látszik, hogy sosem beszéltél még nővel. Tudod a népszerű lányok nem véletlenül népszerűek. Miről akarsz beszélni egy "értelmes" lánnyal? Az időjárásról, vagy az exponenciális egyenletekről?
2012. okt. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Például.Nemcsak arról,hogy "hú,de beb*sztam a hétvégén,meg mekkora k*rva xy,lefeküdt 2 pasival,miközben van barátja"
2012. okt. 18. 21:18
 18/29 anonim ***** válasza:

17 éves vagyok és ha azt vesszük hogy buliba járni meg ilyesmi azt énse nagyon szoktam.

Bebaszni nemszoktam, valamiért eddig egyszer sem sikerült pedig ittam ahhoz eleget, úgytűnik bírom a piát.

Én ha bulizni megyek akkor max szilveszteri partyba de oda is csak a haverokhoz, vagy ha máskor bulit tartanak.

De amúgy nemtom mi jó abban ha valaki hulla részeg és széthánnya magát, dehát ha valaki ilyen szánalmasan hülye hogy az kell neki akk hajrá.

De az ilyenek általában sosem éretelmes emberek.

2012. okt. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

"Például.Nemcsak arról,hogy "hú,de beb*sztam a hétvégén,meg mekkora k*rva xy,lefeküdt 2 pasival,miközben van barátja""


Ilyenekről a kutya nem szokott beszélni...

2012. okt. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%

"Berúgni márpedig szerintem nem túl jó.

Mit kéne megmondanom?

Ha anyám esetleg hetente érdeklődne irántam,már annak is örülnék.."


Elmondod, hogy szerinted hogy megy a berúgás?

Iszol iszol és egyszer csak behánysz és nem tudsz hazamenni?

Ha erre értetted, hogy mit kéne mondanod "Akinek nincs bátorsága megmondani a tutit", például a csajoknak, hogy bejönnek aztán max arra fogod, hogy részeg voltál ha nagyon eltoltad. Ilyen dolgokat. Ha ezeket most nem éled át, akkor 24 évesen fogod azon rágni magad, amin egy 16 éves szokta.

Anyád meg miért is érdeklődne, hiszen tökéletes papucsot sikerült nevelnie, aki sosem kerülne bajba... Persze ezt utólag minden anya megbánja, a kis kamaszkori nyugalmat, csak aztán nehogy egy életen át nyoma maradjon.

2012. okt. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!