Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Cikis dolog volt. Most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cikis dolog volt. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
egy hete szombaton történt egy nagyon gáz dolog. azt mondtam a fiúnak aki amúgy nagyon bejön "hallom tetszek neked mesélte XY". nagyon beégtem a fiúnál. és ezalatt az egy hét alatt 1szer találkoztunk de rám se nézett,hozzám se szólt,meg se ölelt SEMMI. nem járunk (még) de azért már közel állunk ahhoz. ha oda ülök mellé pl. a padon nem tudom mit mondjak . szerintem nem kéne bocsánatot kérnem .vagy mégis? vagy csak kérdezzem meg hogy mizu és kezdjünk beszélgetni? vagy várjam hogy ő jöjjön oda hozzám? egyáltalán szerintetek hozzám fog szólni vagy ez neki nagyon gáz ? tudom hogy még fiatal vagyok de légyszi a kérdésre válaszoljatok 15/L

2012. okt. 19. 16:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
okés ez jó köszi :)
2012. okt. 19. 17:01
 12/15 anonim ***** válasza:
minden pasit megkérdeztél hogy milyen lányokat szeret te zseni? a nagypofájú csajoktól kirohannék a világból. de mit számít az én véleményem, úgyis biztos csak egy kövér pattanásos kopaszodó kocka vagyok
2012. okt. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
öm.. megkérdezhetném mi bajod van? :O
2012. okt. 19. 17:32
 14/15 anonim válasza:

Kedves utolsó válaszoló! 1. Nem a kérdező mondta hogy ő tudja azt hogy minden pasinak bejönnek a nagypofájú lányok. Természetesen vannak kivételek. Vannak akik "félnek" azoktól a lányoktól, és úgy, hogy nem is ismernék Őket ítélkeznek. Alá kell támasztanom a kijelentést, IGEN, a legtöbb pasinak olyan lány/nő jön be a legjobban aki úgymond "nagypofájú". A személyiség, nyíltság és hogy kimondja egy lány őszintén amit gondol, az nagyon fontos. Szereti mindenki ha egy ember határozott személyiségű. Ez ugyan úgy igaz a lányokra és a pasikra is. 2. Senki sem mondta hogy "kövér, pattanásos, kopaszodó kocka vagy. De ne haragudj, itt közel nem rólad van szó. Nem te tetted fel a kérdést. Igaz, a vélemény nyilvánításhoz mindenkinek joga van, de akkor sem kell elkezdeni sértegetni senkit, és leoltani sem. Nem az volt a kérdés hogy Neked be jön-e ez a viselkedés egy lánynál, hanem a kérdező tanácstalan, és feltett egy tök ártatlan kérdést. Elég szomorú hogy nem tudod értelmezni, és erre másnak kell felhívni a figyelmedet.

Na, szóval, a kérdésre is válaszolva, hát Szívem, itt a legtöbb válaszolónak igaza van. A mai fiúknak a nagyszájú lányok jönnek be, ugyanis szeretik a mai fiatalok a feltűnést, és a határozottságot. Én nagyképű lennék...oda oda dobálnék neki beszólásokat. Pl.: Mikor találkozol vele, vagy mikor elköszönsz oda szúrnám a helyedben: " Örülök hogy láthattál ;)" Meg egyéb ilyenek. Hallgass a válaszolókra! Nagyon jó ötleteket adtak! Sok sikert, és mindenképpen írd meg hogy mi lett a vége! Pussz. Zs. 21/N

2012. okt. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
ma találkoztunk. én megöleltem ő csak így szia. aztán hozzám se szólt pedig én kérdeztem hogy na mai szombat milyen lesz? ma is telefonálunk? ;) erre elkezdett beszélni a barátnőmmel :(
2012. okt. 20. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!