Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az új mánia, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az új mánia, hogy a pasi ne legyen izmos?

Figyelt kérdés
Utóbbi időbben teljesen elharapózott ez.A fiúideálok mind ilyen nyamvadtak,vékonykák.Vékony,sima karjuk,testbe süppedő "mellizmaik",csapott válluk van.A kockahasból se az izmos a divat,hanem az "éhségkockás",amire ráfeszül bőr.Akinek van egy kis válla,karja stb.,az már "kigyúrt állat".Ismerek jónéhàny olyan párt,ahol a lány az erősebb...Honnan jött ez a divat? Tényleg a nagyon vékony fiúk az ideálok?
2012. okt. 19. 22:58
1 2
 11/16 Fülünyúl ***** válasza:
Bár most főleg a tinilányok körében divatosak a nőies fiúk, illetve az önmagukkal már betegesen foglalkozó pávasrácok, azért nem ez az általános ízlés. Viszont amikor az izmos pasikat fikázzák, ott sem a szálkás izomzatú daliákra gondolnak, hanem a szteroidon hizlalt marhákra.
2012. okt. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem pasi,fiú.Amúgy meg nem mindenkinek ugyanaz tetszik,van akinek a gyíkok,van akinek nem.
2012. okt. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A pálcika emberekre gondolsz? Nem tudom, errefelé nem túlzottan divatos a csontkollekció testalkat. Személy szerint nekem nem tetszenek az ilyenek. Inkább legyen akkor kicsit zsírosabb fajta.

Különben meg én is elbírtam a pasimat. Azon versenyeztünk a pasim és én meg a húga és a barátja, hogy a lányok vigyék a hátukon a fiúkat. Hát simán felkaptam a hátamra, bár volt majdnem 2 méter ami megnehezítette az egyensúlyozást, de csak 75-80 kg körül volt, nem volt nehéz.

2012. okt. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#13


Etióp a barátod?:D

2012. okt. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is ez a testalkat jött be, 2-3 éve még cikiztek érte a barátnőim, hogy milyen gáz már, hogy a "gebe" srácokra bukom. De már nekik is ilyen barátaik vannak, szóval tényleg ez lett a divat. 16l
2012. okt. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nemtudom, hogy te hol az Istenbe laksz, de én már legszívesebben meghalnék, mert állandóan cikiznek mert nem vagyok kopasz, flegma, bunkó és kigyúrt állat! páva se vagyok, csak egy normális ember, akitől minden lány undorodik :( iskolába soha nem akar mellém ülni senki mert utálnak és undorodnak tőlem, csak azt nem tudom miért?! segítek mindig mindenkinek, pénzt adok, kajákat dolgozatokat írok meg nekik... és még ezek után is képesek lelkileg az öngyilkosságba kergetni:( gyűlölöm magamat!

16/F-orever alone:Đ

2012. okt. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!