Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri foglalkozni vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri foglalkozni vele? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van 1 lány akit én azért kedvelek. Minden nap beszélgetünk nagyon sokat, de néha olyat csinál hogy, írok neki valamit és arra visszaír 1 szmájlit, amire mit reagáljak? hát (szerintem) semmit (igazából nem is tudom hogy mit írjak neki vissza).. és azután nem is ír másnapig..


Mit tegyek? Ne foglalkozzak vele, vagy csináljam néha én is azt hogy írok neki 1 szmájlit azt kész?

Egyáltalán érdemes foglalkoznom vele ha ő ír rám állandóan?



2012. okt. 20. 23:18
 1/9 Szőrös Kacsa ***** válasza:

Hagyd a fenébe!

Csak akkor ír ha unatkozik. Ha érdekelnéd, akkor írna, kérdezne, stb

2012. okt. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ahogy már említettem, minden nap, sokat. nagyon sokat
2012. okt. 20. 23:26
 3/9 anonim válasza:
én pont igy vagyok,de én lány vagyok és velem a pasi csinálja ezt xd én sem tudom ez mi akar lenni -.-
2012. okt. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor látom 1 cipőben járunk :D
2012. okt. 20. 23:29
 5/9 anonim válasza:
hát igen..de én nem csak kedvelem őt.:D
2012. okt. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nekem ez a lány az exem :D

de azért jó lenne még mindig vele :) <3

2012. okt. 20. 23:33
 7/9 anonim válasza:
ja értem..:S :))
2012. okt. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt csinálj amit akarsz...


Hallod, itt te vagy a punci, azt keresed amit a lány akar, csináld azt amit te akarsz. Írj amit akarsz, aztán majd ő igazodik. Te vagy a férfi, nem? hát akkor dominálj és irányíts.


Aztán sok sikert :D

2012. okt. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én ugyan azt csinálnám, ha netán rám írna, hogy mindenre dobálnám neki a szmájlit meg beírnám, hogy pill és másnap írnék neki. :)

Miután visszaadtam neki, utána nem foglalkoznék vele.

2012. okt. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!