Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam, de nem mondott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam, de nem mondott semmit. Most akkor mi van?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok együtt a barátommal. A múlt hét végén voltunk egy házibuliban,ahol igen sokat ittam,és hát lefeküdtem mással. A ciki az,hogy az a bizonyos másik,a barátom legjobb haverja volt. Egyszerűen nem tudtam ellenállni,nem tudom,hogy az ital miatt-e,de ez most lényegtelen.....

szóval volt bennem annyi gerinc ez után,hogy elmondtam a barátomnak,mire nem válaszolt semmit. Azóta sem mondott,ugyanúgy viselkedik,mint az elmúlt 4 évben. Nem tudom,én tuti reagáltam volna valamit a helyében. Miért van ez? Előre is köszi.

26/L


2012. okt. 21. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Remélhetőleg keresi az új barátnő jelöltet és azért nem foglalkozik ezzel a kérdéssel. A spanja meg jó nagy f*szfej.

Egyébként gratulálok, ügyes voltál.

2012. okt. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Első :

tegnap felhozta,hogy mi lenne,ha családot alapítanánk.....

a legjobb barátnőm azt mondja,szerinte ő is félrelépett vmikor,és most kevésbé érzi cikinek...

2012. okt. 21. 17:12
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

"tegnap felhozta,hogy mi lenne,ha családot alapítanánk....."


vagy kamu,vagy teljes mértékben megérdemlitek egymást!

2012. okt. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Én úgy gondolom,nem hülyeség,amit a barátnőd mondott. Lehet abban valami,hogy ő is félrelépett,és ezért vette lazán a dolgot. Ha ez így van,egyetértek az előttem szólóval,gratulálok,összeilletek.
2012. okt. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

haha kölcsön adott a haverjának :D ilyen egy jó barátság azért nem szólt xd Mondta h b@szd meg te is ....:D

de az is lehet hogy két kezén számolja a csajokat akikkel megcsalt eddig...

2012. okt. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a barátod egy hülye.
2012. okt. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
széllel bélelt.
2012. okt. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szeret téged és fontosabbnak tartja a kapcsolatottokat minthogy szakítson. Nem idegeskedik pedig lehetne oka. Melletted akar maradni és nem elveszíteni téged. Nincs semmi más dolog a háttérben. Nem csal meg és nem keress másik nőt se. Téged szeret, de most már ne csald meg. Ha szereted a párod akkor ne legyél hozzá hűtlen!
2012. okt. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A barátod,és a te helyedben is elásnám magam,jó mélyre.
2012. okt. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sok múlik azon, hogy más helyzetekben milyen indulatkezelési módszerei vannak. Más helyzeteket hogyan kezel? Kikel magából, duzzog, másra vetíti a haragját? Ha nem, akkor lehet, hogy csak hozzám hasonlóan elfojtó típus. (Ilyen esetben én sem őrjöngenék, hanem csendben maradnék és magamban próbálnám feldolgozni.)

A családalapítás gondolata, meg ha elfojtó típus, onnan eredhet, hogy így akarja megakadályozni a további félrelépéseidet.

2012. okt. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!