Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam, de nem mondott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam, de nem mondott semmit. Most akkor mi van?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok együtt a barátommal. A múlt hét végén voltunk egy házibuliban,ahol igen sokat ittam,és hát lefeküdtem mással. A ciki az,hogy az a bizonyos másik,a barátom legjobb haverja volt. Egyszerűen nem tudtam ellenállni,nem tudom,hogy az ital miatt-e,de ez most lényegtelen.....

szóval volt bennem annyi gerinc ez után,hogy elmondtam a barátomnak,mire nem válaszolt semmit. Azóta sem mondott,ugyanúgy viselkedik,mint az elmúlt 4 évben. Nem tudom,én tuti reagáltam volna valamit a helyében. Miért van ez? Előre is köszi.

26/L


2012. okt. 21. 17:01
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék,szeretem őt,nem DIREKT csaltam meg.......

amúgy ő inkább az a "kikel magából,aztán napokig fortyog" típus.

2012. okt. 21. 18:29
 12/12 anonim ***** válasza:

"nem DIREKT csaltam meg...... "


Persze hogy nem!

Teljesen véletlenül csaltad meg,és megint csak véletlen a legjobb haverjával.


Anno nálam is bepróbálkozott a barátom haverja,mindketten ittunk,letapizott,de én elküldtem melegebb éghajlatokra,és szóltam a páromnak,aki azóta sem beszél vele,de ez a ráadás volt,előtte is volt hogy bepróbálkozott,amúgy helyes pasiról van szó,de nem vele vagyok,nem őt szeretem,hanem a páromat.


Te egy gyenge,könnyen táncba vihető lány vagy.

2012. okt. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!