Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rossz az egész?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz az egész?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon szép lány akit mát ~8 éve ismerek és azóta is tetszik kb. Nemtom, lehet szerelmes vagyok de szerintem ő a tökéletes "nő" (számomra). Eddig mindig volt barátja persze kisebb-nagyobb szünetekkel, azért is nem igazán nyomultam rá, csak barátok voltunk. most elköltözött otthonról (ahogy én is) és arra felé jár egyetemre, ahol most lakom (átutazik). megkérdeztem tőle, hogy lenne-e kedve találkozni, és azt mondta, hogy igen.

Elmondtam neki, hogy mennyire tetszik már régóta. Sokan írták (itt is), hogy legalább valljuk be mit érzünk, ahelyett, hogy elfojtanánk és nem is próbálkoznánk.

Sajnos ő még nem lépet túl az előző barátján, meg nem is akar távkapcsolatot, szóval nem-et mondott..

most ezt kb csak azért írtam le mert annyira szarul érzem magam és nem tudom kinek elmondani (kib@szott szánalom vagyok) és nem is tudom, hogy tovább-e tudok lépni rajta

félek, hogy minden lányt csak hozzá hasonlítanék. Bár lehet ettől nem kell tartani, mert úgysem találkozok sokkal

egyszerűen sz@r az egész élet így

és még ezt is itt kell kisírnom


2012. okt. 21. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet h csak időre van szüksége. Ha nem taszított el teljesen, vagyis hogy tudtok még találkozni, akkor ki tudod építeni a vonzalmat. :)
2012. okt. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem vagy szánalmas, hidd el. Én is voltam (vagyok) nem teljesen ugyanilyen, de hasonló helyzetben, és csak azt tudom tanácsolni, hogy ne add fel! Ha én is feladtam volna, nem találkoztam volna vele ma is, és nem kérdeztem volna meg tőle, hogy jövő héten nincs-e kedve moziba menni, megnézni egy filmet, amit mindketten komázunk. És ha neadjisten mégse jönne össze, akkor is emelt fővel mondhatom, hogy inkább égtem a tűzben, mint áztam a húgyban.

Hajrá;)

2012. okt. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!