Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják hogy adjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják hogy adjak lejjebb az elvárásaimból, ha a szerelemhez kell a vonzalom is?

Figyelt kérdés

nem vagyok egy bomba nő, sőt, viszont már nagyon vágyom arra hogy valaki szeressen. a barátnőim mind azt tanácsolták, hogy ne legyenek olyan nagy elvárásaim, de nincsenek is. arról beszélnek, hogy a külső nem számít, stb. de szerintem ez azért hülyeség, mert ahhoz, hogy valakihez vonzódni tudsz, helyesnek kell tartanod, anélkül nem működik. remélem értitek mit akartam ezzel :D

szóval a kérdésem: akkor mégis mit kéne tennem? nekem van igazam? vagy hogy is van ez?

L


2012. okt. 22. 02:41
1 2
 11/19 VVMMvvmm ***** válasza:

Bizony ha nincs szexuális gerjedelem férfi és nő között,

akkor jöhetnek a gubancok.Ezt a kérdést felesleges a

szőnyeg alá seperni.A végén úgy is ez lesz a probléma

gyökere(persze felnőttekről beszélek)

2012. okt. 22. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
ezért mondom...én is sírhatnék, hogy a belső így belső úgy, ugyanis nem vagyok szép, de nem teszem, mert szerintem igenis fontos a külső. nem fontosabb mint a belső, de akkor sem elhanyagolható, mert egy normális kapcsolathoz szükséges a vonzalom, ami ha alapól nincs meg akkor az egésznek lőttek. az már más kérdés, hogy a belső miatt a vonzalom fokozódik.
2012. okt. 22. 03:35
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ott vagy tévedésben, hogy a legtöbb kapcsolat nem a "meglátni és megszeretni" elvből indul el.
2012. okt. 22. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
De igen, neked is a külső a fontosabb, sőt csak az számít, ahogy minden lánynak. A "szabályos, tiszta arc" pedig gondolom azt jelenti nálad, h legalább Brad Pitt szint.
2012. okt. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
_Minden lánynak és paasinak a külső számit a vonzódás ki alakulásánál persze a pénz is egy csomot nyom. Tehát ha a pasi nem vonzodik hozád vagy te hozá akor a kapvcsolat se jó.
2012. okt. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szerintem se add lejjebb. Nekem is mindig azt mondják, hogy magasak az elvárásaim. Igen ám, csak ha nem vonzódom hozzá, akkor meg hogy a fenébe csókoljam meg???

Egyébként én szép vagyok, rám buknának a pasik, nem is fogok egy rondával leállni. Ennyi. Külső megfog, belső megtart!

A karodra meg kezdj el gyúrni, kicsi súlyokkal, hogy szálkásodjon! Hajrá! És ne add lejjebb!!! :)

2012. okt. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Képzeld én meg fiú létemre túl vékony vagyok, a csontozatom alapból vékonyabb sokkal és akkor még csak nem is vagyok a kövér kategória távolról sem, egy vékony fiú nem értem miért undorító, szerintem a túlsúlyosak azok a kevésbé vonzóak, de látszik, hogy nem értek a nők nyelvén. Minden jobb nekik nálam. >.<
2012. okt. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled. Én nem azt mondom, hogy a külső számít, hanem azt, hogy vonzalom a fontos.

Mert senki sem járna olyannak akihez nem vonzódik. Persze akad olyan eset mikor ismerkedés alatt kialakul a vonzalom.

2012. okt. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem volt már olyan barátnőm aki külsőre nem jött be de nagyon imádtam mert nagyon aranyos volt,tudott szeretni stb,olyan csajt nagyon nehéz találni ezért szerencsésnek mondhatom magam hogy legalább volt ilyen barátnőm is
2012. okt. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!