Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megharagudtam a páromra, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megharagudtam a páromra, mert megajándékoz - jogos?

Figyelt kérdés

Nem állunk túl fényesen anyagilag, jelenleg munkanélküli vagyok. Előre megbeszéltük a párommal, nem kérek semmit szülinapomra, nincs felesleges költekezés. (tartalék van, de abból akarjuk kihozni a költségeinket, ami befolyik, nem felélni az előbbit) Kitaláltam, főzök egy olcsó és finom vacsorát, sütök egy olcsó tortát és kész.

Most mégis kiderült, hogy vett ajándékot, hazudott a késést illetően (később ért emiatt haza munkából), de kinyomoztam. Botmixert vert, amit szerettem volna venni, de nem most. Meg is mondtam neki, hogy nem örülök és nem kell. Amúgy is ég a pofám, hogy már 2 hónapja nincs munkám, emiatt sem érdemlem meg. Tudom, hogy jót akart, de megígérte őszintén, hogy nem lesz ajándékozás.


2012. ápr. 20. 16:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
B@sszus inkább örülnél, hogy annyira szeret, hogy mégis vesz neked ,annak ellenére, hogy mást mondott. Különben is mit mondott volna? "Drágám nem ígérek semmit, mert igenis fogok ajándékot venni"? Jó vicc... értem én a spórolást, de túlzásba sem kell menni. Nem egy botmixer miatt fogtok csődbe menni gondolom. Mondd meg neki, hogy nagyon örülsz az ajándéknak, de legközelebb tényleg nem kell venni. Ilyen miatt viszont megharagudni, meg még itt megkérdezni, hogy jogos e?
2012. ápr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%
Szegény, irtó rossz lehet neki, hogy örömet akart neked szerezni, megajándékozott és leszúrtad. Ráadásul hasznos dolgot vett, és ő úgy gondolta, hogy megérdemled. Békítsd ki, csinálj azzal a botmixerrel valami finomat.
2012. ápr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
77%
Szánalmas vagy!
2012. ápr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
96%

"hazudott, es haragszol?"

A parod meglepetest, oromet akart szerezni, hiszen szeretettel oldotta meg ezt. Ugy erzem, hogy tul reagalod, hiszen egyenlore nem eheztek, a parodnak joga van ahhoz, hogy kessen a munkabol, es ahhoz, hogy meglepetest szerezzen neked, tehat ezt lehetett volna mosollyal is fogadni, nem pedig haraggal, duzzogva!

2012. ápr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
90%
Én úgy gondolom, nem ezen a botmixeren fog múlni a megélhetésetek. Nem írtad, ezért én úgy veszem, nem költekezős egyébként a párod. Nehogy megharagudj már rá emiatt! Inkább örülj, hogy megajándékozott! Elég bunkó dolog volt már az is, hogy azt mondtad neki, nem örülsz és nem kell.
2012. ápr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
94%
Szerencsétlen, biztos arra számított, hogy majd mennyire boldog leszel. Ilyenért hogy vagy képes hisztizni?
2012. ápr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%

2 dolog ütötte meg a szemem:

az egyik, hogy mi az, hogy kinyomoztad? És mi van, amikor csak azért késik, mert szép idő volt és kedve támadt buszozás helyett inkább hazasétálni, vagy hosszabb úton menni? Akkor meg nekiugrassz, hogy valljon színt, kivel csal??


A másik: "2 hónapja nincs munkám, emiatt sem érdemlem meg" - ha ezt komolyan hiszed, akkor 2 év múlva sem lesz munkád. Az egyik legáltalánosabb, s egyben legbénítóbb dolog, ami a munka elvesztésével jár az, hogy értéktelennek érzi magát az ember és bűntudata van. Nagyon gyorsan verd ki a fejedből, igen is, megérdemled, hogy egy ilyen nehéz helyzetben a párod támogatását és szeretetét élvezd és nem kell egyből ostoroznod magad. Lesz munkád, bizakodj és tegyél meg mindent érte.

Ezért az apró "szószegésért" pedig bocsáss meg a párodnak.

2012. ápr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
52%
És még csodálkoznak az emberek, hogy sok a családon belüli erőszak?! Amúgy is sok gondja baja van az embereknek és akkor még otthon is egy ilyen asszony van?:( Nem csodálom, hogy néhány embernek eldurran az agya.
2012. ápr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

arra nem gondoltál hogy már régebben letette a pénzt botmixerre?


akciósan már 400 ftért is lehet venni ilyet,

nem ettől fogtok utcára kerülni

2012. ápr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
akartam írni 4000 ftért.
2012. ápr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!