Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az iskola wc-be nem merek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az iskola wc-be nem merek pisilni a piszuárnál, mert félek, hogy a nagyobbak kicikizik a péniszem. Ez normális?

Figyelt kérdés
SIMÁN 6 cm és 2.5 cm vastag.14 éves vagyok.Ott azba divat,hogy nézik egymásét.

2012. okt. 22. 23:29
1 2
 11/14 anonim válasza:

És állva mekkora?

csak mert úgy máris más és ezt te is megmondhatod nekik amellett hogy melegek, hogy ha feláll lehet hogy a tied nagyobb mint az ő "simán" 8cm esük.


Nekem is ennyi a hossza simán, állva 12cm és 13,5 cm kerölető (4 cm széles) most Decemberben leszek 15 éves

2012. okt. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Állva/12 cm.
2012. okt. 28. 19:17
 13/14 anonim válasza:

Akkor nem olyan kicsi.

Nemrég olvastam hogy van akinek 16 évesen is ennyi és a kommenteknél olyanok voltak hogy ennek a méretnek sokan örülnek majd, mert ez nem fájdalmas mint a nagyobb méretek.

Mondjuk ennek ellenére én olyan 15-16 cm.t szeretném elérni.

(az előző)

2012. okt. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Kotonméretet lécci...12 hossz 3,5 széles
2012. okt. 28. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!