Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelen ember vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen ember vagyok?

Figyelt kérdés

Szarul nézek ki, unalmas a személyiségem, gazdag sem vagyok.


F


2012. okt. 23. 00:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Aha
2012. okt. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

hey!

az én vagyok

2012. okt. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

nagyjából akkor ugyanaz vagy,mint a 15 éves arnold schwarzenegger volt.

ő elég jól megoldotta az életét.

2012. okt. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
bocsánat mindenki nevében de szerintem a legtöbb ember aki ebben a kategóriában itt van ilyenkor és válaszol valószínűleg sorstárad
2012. okt. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

egy szóba összefoglalva: szoptad

de lehet ellene tenni !

2012. okt. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

5-ös.

Ez szarul esett...:/

De igaz...:D

2012. okt. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Lehet benne valami...
2012. okt. 23. 01:23
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha úgy nézzük rám is igazak ezek. Lehet hogy szarul nézek ki ha még nem volt barátnőm. Gazdag nem vagyok az biztos.

Lehet hogy unalmas is vagyok, bár ha tényleg nagyon unalmas lennék akkor nem lennének barátaim se, pedig vannak.


"bocsánat mindenki nevében de szerintem a legtöbb ember aki ebben a kategóriában itt van ilyenkor és válaszol valószínűleg sorstárad"

Hogy érted hogy ilyenkor? Úgy hogy ilyenkor otthon ül mikor más bulizik? Na én válaszoltam és azért most mert nemrég jöttem meg buliból. Igaz hogy csak egy kis összejövetel volt...

2012. okt. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Jól esik hízlalni a májadat a sok kis lúzer közt, igaz? Netán beszólogatni nekik...hmmm...maga a gyönyör a lelkednek...
2012. okt. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha szarul nézel ki és gazdag se vagy, akkor esélytelen vagy a nőknél. A személyiség viszont nem számít nekik.
2012. okt. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!