Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már nem menne a szex,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nem menne a szex, akkor használnál pirulákat?

Figyelt kérdés
akár teljesen, akár csak néha-néha ha előfordulna, hogy nem vagy teljesen kemény, vagy lelohad, mire akcióra kerülne sor, stb-stb.
2012. okt. 24. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen
2012. okt. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A párom használ, részben azért, hogy ki tudjon elégíteni, részben pedig azért, hogy legyen önbizalma, és ne féljen attól, hogy keveset tud nyújtani, ha véletlen nem jönne össze. Azért találták ki ezt a tablettát, hogy segítséget nyújtson. Fordulj orvoshoz, mert szervi oka is lehet a problémának.
2012. okt. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

igen vannak, vannak egséz jók, olcsón is, én próbáltam párat, bár komoly baj nincs a teljesítményemmel, csak próbaszitinten érdekelt.

Kamagrát, meg valmai 3 betűs cuccot próbáltam, 2 ezerért kb 6 alkalomra elég mindekttő, és nekem nagyon megdobta a libidómat, állt is mint a cövek, 1-1,5 napig tartott a hatásuk, főleg a 3 betűnek(nem emlékszem nevére)

2012. okt. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem

Mindenképpen orvoshoz mennék először

28F

2012. okt. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen. Egyébként az orvos is azt írja fel egyből, ha van valami probléma. Én meddőség miatt mentem orvoshoz, és mikor megemlítettem neki, hogy ez lelki gondokat okoz a párkapcsolatban és emiatt nem tudok mindig teljesíteni, rögtön írta is fel. Aztán a meddőségi dolog megoldódott pár hónap múlva.
2012. okt. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első körben nem. Megpróbálnék utána járni, hogy mi okozza. Ha elkezded a gyógyszert akkor bizony nélküle esély sem lesz, hogy menni fog...
2012. okt. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves 3.

Gratulálok a teljesítményedhez! Használd ki, élvezzétek.


Azonban a Kamagráról és társairól

nem mértékadó a véleményed.


- Kb. 1 dózis ára, amit emlegettél.

- Felezni szokták, de hatodolva már csak placebo hatása lehet.

- A potenciádhoz már gratuláltam, tuti nem a Kamagra hatása, mert az ált. 3-5 óráig segít, max. 1 éjszaka.

2012. okt. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!