Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan nőről aki mindenkive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan nőről aki mindenkivel közvetlen és nyílt természete van, miről lehet észre venni hogy tőlünk esetleg többet akar?

Figyelt kérdés
Az ilyen nőkön mindig nehezzen igazodom ki...és nem tudom mikor és hogyan viselkednek azzal akitől többet akarnának..kis felvilágosításra szorúlnék:D
2012. okt. 24. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pl. megmarkolja a tö..det.

Erről észre lehet venni.

2012. okt. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy pl. megfogja a karodat. Ha ültök egymással szemben, akkor beszélgetés közben mintha véletlen lenne, de azért otthagyja pár másodpercig.
2012. okt. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy közös programot javasol. Nincs kedved elmenni ide meg oda. Tehát kb. randira hív.
2012. okt. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindig ragaszkodik ahhoz, hogy te is ott legyél, ahol ő, esetleg veled többet foglalkozik, mint másokkal, vagy pl. felveti, hogy kettesben menjetek el valamerre. Amúgy, ha annyira közvetlen, rövid időn belül elmondja:) Tudom, mert én is közvetlen emberke vagyok, nem sokáig tartanám magamban a dolgot, csak amíg ki nem derítem, hogy a pasi miként áll hozzám. Pl.: szeret-e velem lenni, tudunk e miről dumálni?


24/N

2012. okt. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem is ugyan ez lenne a kérdésem, csak éppen fordított a helyzet...

Honnét lehet észrevenni, ha egy nagyon nyitott közvetlen férfi esetleg többet is érez, mint mások iránt?

2012. okt. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!