Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Tanácstalan vagyok!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés

A barátnőm 1 és fél éve szerelmes egy fiúba. Tavaly nyáron szakítottak, de a barátnőm még mindig szerelmes a fiúba. Én legnagyobb szerencsétlenségemre belezúgtam a fiúba. Már megpróbáltam elfelejteni, elkerülni, de mindig Ő az, aki közelít, mert én nem merek (azért, mert félek, hogy elveszíteném a legjobb barátnőmet a világon). Tudom, hogy a barátnőm többet ér, hiszen a fiúk jönnek-mennek, de a barátság megmarad. De mégis képtelen vagyok a fiú nélkül meglenni, a legrosszabb az, hogy ő viszont szeret, mégsem jöhetünk össze.

Mit tegyek???


2010. máj. 28. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd szakított a csákóval, akkor mi a fenének verhetné a nyálát? Amúgy abban tévedsz hogy a barátság megmarad. A barátságok uyganúgy jönnek, mennek mint a pasik/csajok.
2010. máj. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van egy határ, ahol a barátságnak túl kell élnie egy ilyen helyzetet. Nem sanyargathatod magad örökké emiatt a lány miatt. Neki nincs esélye ti meg szeretitek egymást, az ő helyzete ettől nem változna. Annyit tehetsz, hogy vázolod neki a helyzetet, nem csak beleugrasz a dologba. Csak úgy se szó se beszéd elkezdeni járni vele úgy gondolom tisztességtelen lenne, de ha mondjuk én lennék a barátnőd helyében én megérteném a helyzeted és bólintanék. Hány évesek vagytok?
2010. máj. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De a barátnőm annyira bele van még mindig zúgva, hogy amikor azt hitte, hogy (a fiú csak poénból csinálta) egy másik lánnyal jár, akkor 2 óráig sírt :S
2010. máj. 28. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!