Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen elvagyok keseredve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen elvagyok keseredve, nem tudom mit tegyek. Mit csináljak? Ti mit tennétek a helyembe? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval 14/L vagyok,szűz,még nem volt barátom,sőt még nem is csókolóztam.Ami szerintem egyáltalán nem ciki.Viszont már nagyon vágyom a szerelemre,egy srácra aki szeret és elfogad olyannak amilyen vagyok,akit ha valami baj van felhívok találkozunk és megvigasztal...a korosztályomba ilyen srácokat nem találok(vagy csak én keresek rossz helyen?).

Már annyira vágyom rá,hogy mindennap arra gondolok milyen jó lenne.Próbálom lekötni magam,nem figyelni ezekre a gondolatokra de nagyon nehéz.Egyáltalán van ilyen srác ebben a korosztályban(14-16)?

Mit tegyek,ez így nem mehet tovább?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. aug. 9. 20:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Nekem ugyan ez a problémám, csak én 15 vagyok és fiú. Elég nehéz megbirkózni ezzel, de hidd el majd meg fogod találni azt akit keresel. Nincs belőlünk (ez a mondat kicsit fura) sok, de aki keres az talál.
2009. aug. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%
Uramisten.... Szóval kislány inkább barátnő kellene, akivel dumcsizhatsz, felhívhatod. Igen próbáld lekötni magadat és nem figyelni ezekre a gondolatokra, ugyis mindjárt kezdődik a suli, lehet bekötni a könyveket. Egy kicsit legyél már türelemmel, maradj még gyerek.
2009. aug. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
en is igy voltam ennyi idos koromba , de majd talasz es fogadd el hogy a 14 eves pasik bunkok meg meg nincs annyi eszuk mint neked es akkor biztosan talasz majd
2009. aug. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
járjál többet bulizni, városba megyél, strandokra, és majd úgyis fel figyel valaki rád!!
2009. aug. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Könnyű mondani. (1. komment)
2009. aug. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

én keresek,amennyire lehetőségeim nyújtják.De igen nehéz helyzetben vagyok,mivel az általánosba akik voltak évfolyamtársaim azok már társaság(cigi,pia,buli,pasizás/csajozás) de én nem kifejezetten ilyen vagyok.

Apám meg elég szigorúan fog,szóval nem úgy van az hogy most elmegyek a barátokkal este beülünk egy "szórakozó" helyre ahol egy pohár kóla mellett beszélgetünk.Mert ott lenne lehetőségem más srácokkal ismerkedni.

De most jön a középsuli hátha megváltozik ez:D

köszi a választ!

2009. aug. 9. 20:13
 7/18 A kérdező kommentje:

2.válaszolónak

bocsi,hogy nem vagyok kislány,de ha belegondolok h én itthon segítek,főzök,takarítok szóval bármit megcsinálok akkor gyerek vagyok??:D ez kész vicc,bocs h tombolnak a hormonjaim...és nem,nem barátnő kell nekem,az van nem is egy...

2009. aug. 9. 20:16
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj...most ezt érzed, de igazából nem vagy lemaradva semmiről! Hidd el, akkor fog rád találni a szerelem, amikor aztán végképp nem számítasz rá:) Ez szinte mindig így szokott lenni:)

Én is így voltam, vágytam a szerelemre, szeretetre, görcsösen vágytam rá, aztán feladtam, aztán megismerkedtem 15 évesen a barátommal és már 3 éve együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást:)

Hogy mit tegyél? Mosolyogj sokat:) Sosem tudhatod, hogy kinek tetszik meg a mosolyod:) Légy barátságos, kezdeményező, kedves stb:)

2009. aug. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok:P

Az meg hogy nem találsz egy normálisat sem a korosztályodból az nem véletlen, mert a fiúk később érnek:D

egészen 18 éves korukig éretlenek maradnak:D:P

Tisztelet a kivételnek:)

Az én barátom is idősebb:)

2009. aug. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
köszi a választ,de én félénk típus vagyok.Szóval idegenek között nem tudok olyan könnyen megnyílni,míg ismerősök között annyira felszabadult vagyok:( Ez ellen mit tehetnék?
2009. aug. 9. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!