Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Mennyire taszítana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Mennyire taszítana Titeket egy ilyen srác? (Csak szöveg, nincs kép)

Figyelt kérdés

Leginkább az érdekelne, hogy mennyire taszítana, vagy vonzana Titeket egy ilyen srác, úgy, hogy képet nem láttatok még róla!?


Rossz tulajdonságok: makacs; lusta (de ha szólnak, észreveszi magát); pesszimista; könnyen megnyílik az embereknek (ez negatív, mert általában rosszul választ ehhez partnert, aki visszaél ezzel); fél a csalódásoktól és nem szereti, ha valami kibillenti az egyensúlyból; szereti, ha hátulról kicsit rugdossák, hogy valósítsa meg végre az álmait (mert önmagáért nem tenné); nehezen oldódik fel társaságban


Semleges: nem rosszfiú; nem tapasztalt; szeret viccesen csipkelődni; szereti a romantikát (egyénfüggő, ki, hogy értékeli ezeket)


Pozitív tulajdonságok: empatikus; maximalista; vannak nagyra törő tervei; jó a beszélőkéje; képes felvidítani az embereket; jó hallgatóság; van humorérzéke; nem majmol senkit; nyomokban kreatív


Összességében, ha csak azt nézzük, hogy milyen belül, hogy értékelnétek? Lenne esélye nálatok?


Kis segítség a külsőhöz: átlagos arc, átlag magas, vékony testalkat, tipikusan az, aki ha elmegy az utcán mellettetek, nem hívja fel magára semmivel a figyelmet. Kort nem írok, mert jóval kevesebbnek néz ki annál, mint ami.



2012. okt. 26. 00:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Fujj, csúnya férfiak, belerondítotok a kérdező lelkivilágába. Sémonjú. :-)))


Nekem nem jönnél be, az ellentmondást én is érzem a soraidban. Hogy lehet, hogy maximalista vagy, de önmagadért nem valósítanád meg az álmaidat? :-O


Nő vagyok, még mielőtt elkeserednél. :-)

2012. okt. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Attól, hogy valaki makacs, lusta és pesszimista, még lehetnek nagyra törő álmai. A megvalósítással van gond. De ha egyszer belekezd valamibe, azt addig csinálja, míg tökéletes nem lesz. Azaz maximalista. Csak nem bízik benne, hogy ez tökéletesen meg fog felelni másoknak, ezért pesszimista. És szereti, ha támogatják ebben, de nem minden ötletükbe ugrik bele önként és dalolva, ezért makacs.
2012. okt. 26. 00:26
 13/16 A kérdező kommentje:
Semmi gond, mondja mindenki a véleményét nyugodtan, ezért raktam fel a kérdést. Nem buksisimogatást vártam.
2012. okt. 26. 00:28
 14/16 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:

Fura, de kicsit rám is illik a leírás. Nekem ez még nem sokat mond. Jobban megismernélek attól függ milyen hatást teszel rám.


21/N

2012. okt. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ha illik rád, akkor ezek alapján tudsz az illetőről egy körülbelüli képet alkotni. Ha nem sikerül, tedd fel a kérdést - járnál önmagaddal, vagy felkeltenéd a figyelmed, ha Te külső szemlélője is lehetnél egyben önmagadnak?
2012. okt. 26. 01:27
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem taszítana..:)

Nálam lenne esélyed, hiszen én is hasonló beállítottságú vagyok belső tulajdonságokban mint te.

Csak annyin kéne változtatnod, hogy unszolás helyett te teremted meg magadnak a kiutat az álmaid felé..

Meg talán azon, hogy a csalódások az életünk részei lesznek és maradnak is, akármilyen nehéz is elfogadni ezt a tényt, hiszen minden jóval együtt bejön a kiskapun a rossz is.

Sajnos ez mindig így van.

De fel a fejjel és ne félj a kihívásoktól, mert minden csak rajtad áll! :)

2012. okt. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!