Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akiknek volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek volt már alkalmi szexpartnerük! Hozzátok szólna a kérdésem?

Figyelt kérdés

Na az a helyzet hogy kissé meguntam a kapcsolatokra. Eddig 3 barátom volt, ebből 2 megcsalt, a másik 1-gyel pedig megegyeztünk, hogy legyen vége, mert kialudt a szerelem. Őszintén szólva most egy jó darabig nincs is kedvem "szerelembe esni", mert már nem akarok emiatt szenvedni. Viszont arra kapható lennék hogy alkalmanként lefeküdjek valakivel...

Szóval azok a lányok akiknek volt már ilyen tapasztalata (vagy tőlem írhat olyan is,akinek nem), elmondaná, hogy kell így ismerkedni? Vagyis hogy hozzam fel ezt a témát? Van pár srác akivel jóban vagyok és náluk bevetném, de félek, hogy visszautasítanának aztán elhíresztelnék, vagy egyszerűen kiröhögnének.

R**bancozásra köszönöm nem vagyok kíváncsi mert ez egyáltalán nem az!Köszi:)

17/L


2012. okt. 26. 17:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én az exemmel jártam össze anno, amíg nem lett más:) Testi szükséglet, meg ismertem is, tudtam, mire számítsak:) Vele nem tudnád ezt megbeszélni?
2012. okt. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az a pasi aki nek nincs csaja és tese vagy ronda akor bele megy. nem etől néznek ribancnak ha meg anak néznek ki nem szarja le nem azon mulik a boldogság minek néznek,
2012. okt. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
hát ez jó ötlet lenne, csak az exeimbe szerelmes voltam... velük nem akarok ilyesfajta kapcsolatot. :/ kicsit erkölcstelennek érezném vagy nem is tudom.
2012. okt. 26. 18:19
 14/15 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Ha már nem vagy szerelmes beléjük, akkor semmi gond, tisztázzátok le, mit is szeretnétek egymástól. Nem erkölcstelen, eddig is megtetted, érzelmek nélkül is lehet:)
2012. okt. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!:)
2012. okt. 26. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!