Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés nőként élni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés nőként élni?

Figyelt kérdés

Sajnos férfiból vagyok, nem én döntöttem a nemem felett és nem is a szüleim :D

Vannak dolgok, amiket irigyelek bennetek, például hogy megnéznek titeket az utcán, és válogatósak vagytok a párkapcsolatban. Ha csinosak vagytok, és a tulaj férfi, nagyobb eséllyel kaptok pultos munkát, hogy a forgalmat növeljétek. Ráadásul kiszúrjátok, ha egy pasi csak szexet akar, és azt is, ha másik nő is van a kapcsolatban :D

Illatok, más hajszálak, gyanús alibik :D


Imádtok nőnek lenni?

23/F



2012. okt. 28. 14:03
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Hahaahaaha én értem:DDDD
2012. okt. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

22: Ahol viszont tanulhatnak, dolgozhatnak, valljuk be, könnyebb nekik. Sok barátnőm már elkötelezni se nagyon akarja magát, viszonylag jól keresnek, nem muszáj "férjhez menni", és válogathatnak a helyes férfiak közül.


Ők eléggé örvendezni szoktak annak is, visszagondolva a múltra, hogy már nem kell esetleg csúnya férfit választaniuk, csak azért, mert az tudja eltartani őket.


Amely országokban elnyomják a nőket, ott általában meg is fizetik az árát ennek. Például a férfi robotolhat, a társadalomban sok az elfojtás, a japánok úgy jártak, hogy mire nyugdíjas lesz apuka, félig idegbeteg, meg van öregedve, a feleség meg kipihent, vidám, fiatal, nem tudnak mit kezdeni egymással. Mostanában sok a válás, és a 40-es kipihent nők összeállanak fiatalabb férfiakkal. De hát nem ők akarták, hogy otthon kelljen ülniük.

2012. okt. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Még valamit kifelejtettem a kérdés kifejtésben:

Bírom, amikor van egy csaj, mellette a barátnője, ránéznek egy fiúra és elkezdenek nevetni, sugdolózni, majd az esetek 70%-ában valami párkapcsolatféleség kerekedik ki a dologból, és ezt számos fiú ismerősöm igazolta. Ha nekem bejön 1 csaj, egyszerűen odaszólok a haveromnak, hogy jó csaj, eltudnám képzelni magam mellé, de mivel nem látok a fejébe, átgondolom, hogy érdemes-e bepróbálkozni, és ha igen, hogyan? :)

Szóval ha most általánosságban veszem " A NŐT", akkor számos érvet tudok felsorolni, hogy mennyivel megkönnyebbíti az életeteket az, hogy nők vagytok. Különösen az emberi kapcsolatok terén. Másodfokon pedig az életben, mint amikor kinyitják a nők előtt az ajtót a férfiak, vagy kapnak virágot, vagy nőnap is, meg ugyebár valentin nap, és ez is mind a nők státuszát emeli, legalábbis én így képzelem el egy nő életét. Habostorta eperrel :D

2012. okt. 28. 14:41
 24/33 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha úgy érzed belül te nő vagy, ne foglalkozz másokkal.
2012. okt. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

"Különösen az emberi kapcsolatok terén. Másodfokon pedig az életben, mint amikor kinyitják a nők előtt az ajtót a férfiak, vagy kapnak virágot, vagy nőnap is, meg ugyebár valentin nap, és ez is mind a nők státuszát emeli, legalábbis én így képzelem el egy nő életét. Habostorta eperrel :D"


Jól esnek ezek a dolgok, de hogy mondjak neked valamit, egy ajtó kinyitása előttem, vagy egy szál virág a jelképességen kívül túl sokat nem "segít" senkin. :)

2012. okt. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
nem érzem azt, de azt se hogy 100%-osan férfi gondolkodású lennék, például érthetetlen módon mindig is 3x annyi lány ismerősöm volt mint fiú ismerősöm. 1 biztos, velük jobban megtudom értetni magam, és jobban érdekel az ő meséik, mint azt hallgatni ki hogyan szurkolt a fradinak vagy hogyan tud meginni 6 liter bort, stb.
2012. okt. 28. 14:47
 27/33 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az agyban dől el. Neked kevésbé férfias agyad van, és hidegen hagynak az olyan témák mint foci, borivászat, meg értelmetlen ordibálás, például foci-drukk közben.

Inkább csajokkal szerettél beszélgetni. Értelmesen írsz, úgy látom verbálisan is fejlett vagy. Van ilyen.

2012. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
tök király, akkor kitalálom a nők gondolatait és egy lépéssel előttük járok :D
2012. okt. 28. 15:28
 29/33 anonim ***** válasza:

Kiskamaszként például kifejezetten szar lánynak lenni. Mikor rájössz, hogy a férfiak az utcán csak tárgyként tekintenek rád, akinek csak úgy oda lehet szólni, hogy 'alád verném' mikor te még azt sem tudod kb., hogy mi fán terem a szex.

Nagyon nehéz megfejteni a férfiak gondolkodásmódját és közben rengeteget szenved az ember(nő), mert (általánosságban!) a nők sokkal empatikusabbak.

2012. nov. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Utolsó: nem így kell megközelíteni. Próbáld úgy felfogni, hogy a férfiak könnyen kaphatósága miatt te mindig válogathatsz majd, megkaphatod őket "ingyen", feltételeket szabhatsz (már nem anyaiakra gondolok!), nem kell mászkálnod utánuk, visszautasításoktól félned.

Persze, ez akkor előny, ha önálló személyiség vagy!

2012. nov. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!